• Predaj
  • 25.04.2023

rkDOM | Investičný pozemok pre skladovú halu / priemysel s IS.

Ivachnová

75€/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám jedinečnú investičnú príležitosť - rozsiahly pozemok vhodný pre výstavbu moderného logistického centra. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite Ivachnová, ideálne situovanej len 400 metrov od zjazdu a výjazdu z diaľnice. S veľkosťou 230 metrov na 80 metrov ponúka dostatok priestoru na realizáciu vašich podnikateľských plánov. Nehnuteľnosť je vybavená všetkými potrebnými inžinierskymi sietami, čo zaručuje pohodlnú a bezproblémovú prevádzku.

Pozemok v Ivachnovej je skutočne výnimočný. Jeho výhodná poloha blízko diaľnice zabezpečí vynikajúcu dostupnosť pre všetky nákladné vozidlá a zabezpečí hladký tok prevádzky. Bez ohľadu na to, či plánujete rozšíriť svoje existujúce podnikanie alebo zahájiť nový projekt, táto nehnuteľnosť ponúka všetko, čo potrebujete pre efektívne riadenie vašej logistiky.

S rozlohou 18 400 metrov štvorcových budete mať na dosah všetok potrebný priestor. Či už plánujete postaviť modernú skladovú halu alebo priemyselnú budovu, naša nehnuteľnosť je dostatočne rozsiahla na to, aby vyhovovala vašim požiadavkám. Vzhľadom na jej výmeru a strategickú polohu v blízkosti diaľnice je táto nehnuteľnosť ideálna pre logistické centrum, ktorého hlavným cieľom je efektívne spravovať prepravu tovaru.

Okrem priaznivej polohy vám táto nehnuteľnosť ponúka aj všetky inžinierske siete. Týmto spôsobom môžete začať s výstavbou okamžite a nemusíte sa zaoberať dodatočnými nákladmi na ich vybudovanie. To znamená, že sa môžete sústrediť na svoje podnikanie a optimalizovať svoje procesy.

Ak túžite po priestore, kde môžete vytvoriť moderné a efektívne logistické centrum, náš pozemok je presne to, čo hľadáte.

 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Stavebné parcely

Výmera

20000 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

rkDOM | Stavebné pozemky Jazernica na predaj
Predaj

59€/m2

rkDOM | Stavebné pozemky Jazernica na predaj

  • Stavebné parcely
  • 847m2
rkDOM | Ponúkame na predaj pozemok v Budatíne s rozlohou 2147 m2
Predaj