MORTGAGE AMOUNT $0
DOWN PAYMENT AMOUNT $420,000.00

MONTHLY MORTGAGE PAYMENT $0/span>
ADDITIONAL MONTHLY CHARGES $3,792.44
TOTAL MONTHLY PAYMENT $0
CLOSE CALCULATOR

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj v krásnom prostredí Zákopčia starší rodinný dom.

Dom na ploche 145 m2 je dizpozične riešený troma podlažiami. Pivnice v spodnej časti majú vchod v spodnej časti domu a schodmi zvnútra. V týchto priestoroch sa nachádza viac menších miestnosti a kotolňa s plynovým kotlom a kotlom na tuhé palivo. Druhé podlažie je s hlavným vchodom do domu kde prejdete zo vstupnej chodby do kupeľne s vaňou a WC, na schodisko do pivnice a kuchyne. Cez kuchyňu prejdete do veľkej miestnosti z ktorej sa dostaneme ešte do jednej menšej izby a schodmi na tretie podlažie. Na treťom podlaží sú štyri neprechodné izby z chodby a WC.

Dom je slnečný a veľmi dobre riešený, nový majiteľ si vytvorí svoje nové bývanie podľa vlastných predstáv, čo mu umožnuje pôvodný stav nehnuteľnosti. Dom je dostatočne veľký čo dáva možnosť odstrániť dve pristavané podlažia zo zadnej strany a priestor využiť na záhradku, poprípade posed v súkromí. Dom sa dá taktiež prerobiť a využiť napríklad ako ubytovňa pre robotníkov.  Voda je napojená na obecný vodovod a na odpad je žumpa.

Dom je voľný ihneď, bez tiarch.

Poskytujeme kompletný realitný servis a hypotekárne poradenstvo.

V prípade záujmu ma kontaktujte tel. 0911 590 137 , email: milan.korman@rkdom.sk alebo osobne v kancelárií rkDOM , Predmestská 8537/2B, Žilina

Fotografie nehnuteľnosti

ZÍSKAJTE NAŠE NAJLEPŠIE NOVÉ PONUKY

PRIHLÁSTE SA DO NÁŠHO NEWSLETTERA

Kontakt na predajcu

Kontaktný formulár