• Prenájom
  • 17.01.2024

rkDOM | Prenájom výrobnej haly v bližšom centre Žiliny

Staré mesto Žilina

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom špičkovú 2-podlažnú výrobnú halu s celkovou výmerou 1587,40 m2 v srdci Žiliny. Táto moderná hala je ideálna pre podnikateľov hľadajúcich efektívne a dobre vybavené výrobné priestory. Halu tvoria dve prepojené vykurované haly o výmere 318 m2 a 679 m2, ktoré majú skvelú dostupnosť a výbornú infraštruktúru.

Každá z hál má impozantnú výšku 10 metrov, čo umožňuje efektívne využitie priestoru. V jednej z hál je k dispozícii kozlíkový žeriav s nosnosťou 8 000 kg, čo poskytuje možnosť ľahkého manipulovania s ťažšími bremenami.

Okrem výrobných priestorov disponuje hala aj moderným administratívnym centrom na II. poschodí o výmere 536 m2. Táto časť zahŕňa otvorený open space, 2 šatne, 2 toalety a kuchynku, čo zabezpečuje pohodlné pracovné prostredie pre zamestnancov.

Cena prenájmu: info v RK

Celý areál je situovaný v exkluzívnej lokalite s rýchlym prístupom na obchvat a výpadovky smerom na Martin, Čadcu, Bratislavu a Terchovú. Ideálna poloha umožňuje plynulé a efektívne zásobovanie a je vhodná pre rôzne obchodné aktivity. 

Nájomca bude mať možnosť využívať vonkajšie plôchy a veľkú nákladnú plošinu. Okrem toho je areál monitorovaný 24/7 profesionálnou bezpečnostnou službou a kamerovým systémom, čo zabezpečuje maximálnu bezpečnosť a ochranu majetku.

V prípade záujmu o obhliadku alebo ďalšie informácie neváhajte kontaktovať nášho skúseného realitného makléra Karola Klacka na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo prostredníctvom emailu na karol.klacko@rkdom.sk.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Priemysel

Výmera

1590 m2

Počet izieb

3

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

rkDOM | Prenájom kancelárskeho priestoru v centre Žiliny
Prenájom
Predaj obchodného priestoru v centre Žiliny
Predaj

415 000€

Predaj obchodného priestoru v centre Žiliny

  • Administratívne priestory
  • 200m2
rkDOM | Prenájom rozsiahlej skladovej haly v bližšom centre Žiliny
Prenájom