Ponuka práce

Prečo pracovať v našej realitnej kancelárii?

Ponúkame férový prístup, dobré zázemie, príjemné pracovné prostredie a zaujímavé podmienky práce. Nech sa páči vstúpte a cíťte sa u nás ako DOMa...

 Čo ponúkame?

 Príjemne pracovné prostredie

Sme si vedomí, že na pracovnom prostredí záleží. Chceme, aby sa u nás cítili príjemne nie len naši klienti, ale i pracovníci. Svojím kolegom preto ponúkame nové priestory a dizajnovo zariadenú kanceláriu v centre mesta.

 Zaujímavé pracovné podmienky

Práca s realitami je inšpiratívna, dynamická a finančne motivujúca. Človek na sebe pracuje, vzdeláva sa a stretáva rôznorodých ľudí. Veľké pozitívum našej práce je flexibilný pracovný čas.

 Skúsenosti

Našou výhodou je odovzdanie mnohoročných pracovných skúsenosti v oblasti realít. Uvedomujeme si, že realitný maklér by mal v prvom rade byť vysoko profesionálny špecialista. Preto je našim cieľom urobiť maximum preto, aby náš nový kolega nadobudol všetky potrebné zručnosti vďaka individuálnemu prístupu, školeniam a vzdelávaniu.

 Perspektíva

Práca s nehnuteľnosťami je perspektívny segment. Napriek rôznym ekonomickým výkyvom, ľudia vždy riešili a budú riešiť otázku bývania.

Aká je náplň práce a aké kritéria by mal kandidát spĺňať?

Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý sa vie vcítiť do potrieb klienta. Komunikáciu využíva aj pri práci s rôznymi úradmi (najmä katastrálny úrad, banka, notársky úrad). Pracuje na akvizičnej činnosti vďaka aktívnemu vyhľadávaniu obchodných príležitosti.

Preto silnými stránkami kandidáta by mali byť obchodné zručnosti, vytrvalosť, chuť učiť sa nové veci a empatické myslenie.

 

Ak sme Vás zaujali a máte chuť dozvedieť sa viac o našej pracovnej príležitosti, neváhajte nás kontaktovať na:  +421 915 808 514