• Predaj
  • 18.02.2024

rkDOM | Stavebné pozemky len 5 km od centra Žiliny na súkromnej ulici

Žilina Žilina

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť vytvoriť si svoj vysnívaný dom len 5 km od centra Žiliny! Naša ponuka zahŕňa stavebné pozemky situované v pokojnej okrajovej časti obce na slepej a súkromnej ulici, čo zabezpečuje maximálny kľud, minimálnu dopravu a bezpečie pre vašu rodinu.

Vyberať si môžete z niekoľkých pozemkov s rozlohami od 450 do 650 m2, pričom každý z nich je predávaný s podielom v prístupovej ceste, čo zaručuje vašu pohodlnú dostupnosť. Elektrické pripojenie už je priamo na pozemku, čo výrazne uľahčuje proces výstavby. Ostatné siete (vodovod, kanalizácia, plyn) sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti prístupovej cesty, čo zabezpečí jednoduché pripojenie.

Navyše, môžete si vybrať možnosť postavenia domu až na kľúč od renomovanej developerskej firmy, čím sa vyhnete starostiam s výstavbou a môžete sa sústrediť len na vybavenie vášho nového domova podľa vašich predstáv.

Fotografia je ilustračná. 

Neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr pre obhliadku : Jakub Rybanský, tel. číslo 0902 537 222 alebo e-mailom na: jakub.rybansky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Stavebné parcely

Výmera

448 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke