• Prenájom
  • 19.02.2024

rkDOM | Prenájom členitých kancelárskych priestorov v širšom centre P. Bystrice

SNP Považská Bystrica

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom priestranné a viac-členité kancelárske priestory v širšom centre Považskej Bystrici, v obľúbenej časti SNP. Tieto atraktívne priestory o výmere 180 m2 sa nachádzajú na treťom nadzemnom podlaží (druhom poschodí) administratívnej budovy, ktorá je plne prístupná aj pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou vďaka bezbariérovému vstupu. Pre maximálny komfort je k dispozícii okrem hlavného vstupu aj zadný, samostatný vchod do budovy priamo z parkoviska.

Dispozícia priestorov zahŕňa samostatnú priestrannú prechodnú kanceláriu, chodbu, väčšiu miestnosť spojenú s ďalšou, ktorá poskytuje ideálne podmienky na využitie ako archív, sklad či serverovňu. Nechýba ani samostatné WC a kuchynka, určené výhradne pre tento kancelársky priestor, čím je zaručená maximálna samostatnosť a súkromie.

Budova, v ktorej sa priestory nachádzajú, je strážená nepretržite 24 hodín denne, 7 dní v týždni, čo zabezpečuje vysokú mieru bezpečnosti a pokoj na prácu. Cena za mesačný nájom: DOHODOU. Ponúkame minimálnu dobu nájmu na 12 mesiacov s požiadavkou na 2-mesačnú zábezpeku.

V prípade záujmu o obhliadku alebo ak máte ďalšie otázky, neváhajte kontaktovať makléra Karola Klacka na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo prostredníctvom emailu na adrese karol.klacko@rkdom.sk. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť na prenájom kvalitných kancelárskych priestorov v atraktívnej lokalite Považskej Bystrici.

 

 

 


 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Kancelárske priestory

Výmera

180 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke