• Prenájom
  • 19.02.2024

rkDOM | Prenájom obchodného priestoru na frekventovanej ulici v Žiline

Staré mesto Žilina

2 000€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor nachádzajúci sa na Národnej ulici, v srdci mesta Žilina. Tento priestor je umiestnený na 1. poschodí polyfunkčnej stavby, ktorá sa pýši svojou dostupnosťou a viditeľnosťou. S výmerou 290 m2, tento priestor ponúka veľkú presvetlenú miestnosť s oknami orientovanými na dve ulice – Národnú a Hviezdoslavovu, čo zaručuje dostatok denného svetla a výbornú viditeľnosť. K dispozícii je tiež sociálne zariadenie, šatňa a dva menšie sklady, čo umožňuje flexibilné využitie priestoru podľa potrieb nájomcu.

Výška stropov dosahujúca 3 metre spolu s možnosťou zásobovania prostredníctvom nákladného výťahu s nosnosťou 1000 kg zabezpečuje bezproblémový chod a manipuláciu s tovarom. K prenajímanému priestoru prináležia aj dve parkovacie miesta, s možnosťou rozšírenia podľa potreby, za symbolickú cenu 50 EUR/mesiac za miesto, čo predstavuje významnú pridanú hodnotu pre nájomcov a ich klientelu.

Priestor je ideálny pre rôzne typy podnikania – či už ide o maloobchodnú predajňu, e-shop, kancelárske priestory alebo sídlo spoločnosti, vďaka svojej flexibilnej možnosti prispôsobenia rozdelením priestoru podľa individuálnych potrieb nájomcu. Tento aspekt umožňuje každému podnikateľovi vytvoriť si prostredie presne podľa svojich predstáv a požiadaviek.

Cena mesačného prenájmu, vrátane všetkých energií, je stanovená na 2 000 EUR bez DPH. Súčasťou podmienok prenájmu je minimálna doba trvania zmluvy 12 mesiacov a požiadavka na 2-mesačný depozit. Tento obchodný priestor predstavuje výnimočnú príležitosť pre každého, kto hľadá reprezentatívne a funkčné priestory v centre mesta s vysokou frekvenciou pešej premávky.

Nezmeškajte svoju šancu stať sa súčasťou prosperujúcej obchodnej zóny v Žiline. Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky neváhajte kontaktovať makléra Karola Klacka na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese karol.klacko@rkdom.sk. 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Obchodné priestory

Výmera

290 m2

Počet izieb

4

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Predaj obchodného priestoru v centre Žiliny
Predaj

415 000€

Predaj obchodného priestoru v centre Žiliny

  • Kancelárie
  • 200m2
rkDOM | Priestor vhodný pre barbera Kysucké Nové Mesto
Predaj

Info v RK

rkDOM | Priestor vhodný pre barbera Kysucké Nové Mesto

  • Obchodné priestory
  • 51.4m2
rkDOM | Prenájom skladovej haly v bližšom centre Žiliny
Prenájom