• Prenájom
  • 18.03.2024

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov v širšom centre Žiliny

Hliny Žilina

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Žiliny. Nachádzajú sa v moderne vybavenej administratívnej budove s výťahom, ktorá poskytuje ideálnu pracovnú atmosféru pre vaše podnikateľské aktivity. Tieto priestory na 1. poschodí budovy majú celkovú výmeru 430 m2 a sú vhodné pre širokú škálu obchodných a kancelárskych použití.

Členitý priestor je usporiadaný tak, aby vyhovoval potrebám vašej firmy. Vrátane rozsiahlej zasadačky s výmerou 134 m2, ktorá je ideálna pre vaše obchodné stretnutia a prezentačné aktivity. Okrem toho ponúkame 6 priechodných kancelárií s výmerami 30 m2 - 46 m2, dve samostatné kancelárie, ktoré umožňujú individuálny pracovný priestor pre váš tím. Priestory disponujú chodbou, kuchynkou a 2 WC pre zamestnancov, čo zabezpečuje komfortné pracovné prostredie pre každého.

V rámci našich služieb sme tiež zabezpečili parkovacie miesta priamo pred budovou, čo je v dnešnej dobe veľkou výhodou. Parkovanie je k dispozícii za mesačný poplatok 17 EUR / osobné vozidlo, čo znamená, že vaši zamestnanci budú mať zabezpečené pohodlné parkovanie priamo pri pracovnom mieste.

Mesačný nájomný je stanovený na 3135 EUR + DPH + náklady na energie. Tento poplatok zahŕňa nielen samotný prenájom priestorov, ale aj rôzne služby a výhody, ktoré sú s ním spojené.

Ak máte záujem o bližšie informácie alebo by ste si radi pozreli priestory osobne, neváhajte nás kontaktovať. Maklér Karol Klacko je k dispozícii na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese karol.klacko@rkdom.sk. S radosťou vám poskytneme všetky potrebné informácie a usporiadame pre vás obhliadku priestorov, aby ste mohli rozhodnúť, či sú tieto priestory to pravé pre vašu firmu.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Administratívne priestory

Výmera

430 m2

Počet izieb

8

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke