• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 25.04.2024

rkDOM | Na predaj Novostavba 2-izbového bytu v srdci Žiliny

Žilina

137 990€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo výmere 43 m2, ktorý je situovaný v nadstavbe už existujúceho dvojposchodového bytového domu. Byt sa nachádza na treťom poschodí a je ideálne umiestnený v centre mesta Žilina, kde máte všetko na dosah ruky: vlakovú a autobusovú stanicu, obchody, školu, park, reštaurácie a pešiu zónu.
Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, obývacej izby s kuchynskou časťou a spálne s vlastným šatníkom. Jeho najväčším lákadlom je presvetlený priestor vďaka plastovým strešným oknám a podkrovné priestory, ktoré poskytujú možnosť viacnásobného využitia.
Byt sa predáva vo vysokom štandarde vybavenia vrátane podláh, bezpečnostných a interiérových dverí, obkladov a dlažieb v kúpeľni, ako aj sanity. Nízke mesačné náklady sú zabezpečené vďaka samostatnému vykurovaniu s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti.

Byt je k dispozícii ihneď za cenu 137 990 €.

Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať: Ing. Zuzana Chovaňáková, zuzana.chovanakova@rkdom.sk alebo 0917324771

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

2 izbový byt

Výmera

43 m2

Počet izieb

2

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke