• Prenájom
  • 14.05.2024

rkDOM | Ponúkame na prenájom univerzálne obchodné priestory 250 m²

Podháj Martin

4.50€/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom viacúčelové priestory o rozlohe 250 m², ktoré sú ideálne pre obchod, skladovanie alebo výrobnú činnosť. Nachádzajú sa v strategickej lokalite Martina s výbornou dostupnosťou mestskou hromadnou dopravou a parkovaním priamo pred budovou.

Cena a náklady: Prenájom je možný za cenu 4,5 €/m² bez DPH plus náklady na energie. Ročné náklady na kúrenie predstavujú približne 4 €/m², čo zahŕňa moderný plynový kotol, zaisťujúci efektívne a ekonomické vykurovanie.

Vybavenosť a prístup: Priestor je prístupný aj s paletovým vozíkom, čo uľahčuje manipuláciu s tovarom a materiálmi. K dispozícii je tiež sociálne zariadenie, ktoré zabezpečuje komfort pre všetkých zamestnancov a návštevníkov.

Lokalita: Výhodou je blízkosť zastávok MHD, čo zjednodušuje prístup zamestnancov a zákazníkov. V okolí nájdete všetky dôležité obchodné a servisné služby, čo ešte viac zvyšuje atraktivitu tejto lokality pre váš podnik.

Ideálne pre: Tento priestor je dokonalý pre firmy, ktoré hľadajú flexibilné a praktické riešenie pre svoje obchodné, skladovacie alebo výrobné potreby. Vďaka svojej viacúčelovosti a vynikajúcej lokalite je ideálnym riešením pre rastúce podniky.

Neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr pre obhliadku : Jakub Rybanský, tel. číslo 0902 537 222 alebo e-mailom na: jakub.rybansky@rkdom.sk.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Obchodné priestory

Výmera

250 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke