• Prenájom
  • 14.05.2024

rkDOM | Prenájom kancelárie s parkovacím miestom v Starom meste

Staré mesto Žilina

164.40€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame kancelársky priestor v Starom meste na Národnej ulici, ideálny pre tých, ktorí hľadajú funkčný a útulný pracovný priestor v centre diania. Tento priestor s výmerou 14,20 m2 sa nachádza na 1. poschodí administratívnej budovy bez výťahu. Okrem samotnej kancelárie ponúkame aj možnosť využitia spoločných priestorov vrátane kuchynky a toaliet.

Cena mesačného nájmu spolu s energiami je prijateľných 164,40 EUR bez DPH. Dĺžka nájomnej zmluvy je minimálne 12 mesiacov, s požiadavkou na 2-mesačný depozit. Pre vaše pohodlie a komfort je po dohode s majiteľom možné zabezpečiť klimatizáciu, čím sa zabezpečí príjemné pracovné prostredie počas celého roka.

Pre tých, ktorí majú záujem o parkovanie, ponúkame možnosť parkovania priamo pri budove na spoločnom parkovisku za mesačný poplatok vo výške 50 EUR bez DPH.

Ak máte záujem o bližšie informácie alebo obhliadku tohto kancelárskeho priestoru, neváhajte nás kontaktovať. Maklér Karol Klacko je k dispozícii na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo e-mailom na adrese karol.klacko@rkdom.sk. Buďte súčasťou živého pulzujúceho centra mesta a zabezpečte si svoj ideálny pracovný priestor ešte dnes!

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Kancelárske priestory

Výmera

14 m2

Počet izieb

1

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke