• Predaj
  • 28.07.2021

Na predaj rekreačná chata v tichom prostredí

Korcháň Raková

46 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj rekreačnú chatu v obci Raková časť Korcháň, 9 km od Čadce, zastavaná plocha 51 m2 + pozemok 142 m2, el. prípojka.

Chata je umiestnená v lone prírody, obklopená lesom, od prístupovej asfaltovej cesty je k chate vedená cca 300 m lesná cesta zjazdná SUV, priamo na pozemku je vyvedená prípojka elektriny, zdroj vody je možné riešiť vlastnou studňou. 

Chata je postavená z menšej časti ako murovaná z pálenej tehly, druhá väčšia časť je vo forme drevodomu. V suteréne sú dve klenbové kamenné pivnice, s možnosťou využitia aj na vínnu pivnicu, na prízemí chaty sa nachádza chodba, menšia technická miestnosť, kúpeľňa s toaletou, kuchynka prepojená s obytnou časťou, kde je príprava na krb. Na podkroví je možnosť vybudovania nočnej zóny a úpravy podľa vlastných požiadaviek, krytina je z kvalitného hliníkového plechu. Chata je chránená bleskozvodom, rozvody vody aj elektriny sú vybudované. 

Výhodou nehnuteľnosti je nesporne jej poloha v malebnej prírode s čistým ovzduším, miesto ideálne na turistiku aj cyklistiku, v zimnom období lyžovanie, bežkovanie, v sezóne zber čučoriedok i húb priamo pri chate ako aj dokončenie nehnuteľnosti podľa svojich predstáv. 

V prípade záujmu a pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na: marek.ondreas@rkdom.sk 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Chata

Výmera

51 m2

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Na predaj rodinný dom Žilina - Považský Chlmec
Predaj
Rekreačná chata Stráne
Predaj

Info v RK

Rekreačná chata Stráne

  • Chata
  • 768m2
Kvalitná novostavba RD so VIS v tichej lokalite.
Predaj

209 000€

Kvalitná novostavba RD so VIS v tichej lokalite.

  • Rodinný dom
  • 134m2
  • 2021