• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 03.08.2021

Kvalitná novostavba RD so VIS v tichej lokalite.

Kráľová nad Váhom

209 000€

Popis nehnuteľnosti

RK DOM ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s garážou. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Kráľová nad Váhom (okres Šaľa), je postavená na pozemku s rozlohou 395 m² takmer na konci tichej, slepej uličky.

 

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete - vodu, elektriku, kanalizáciu aj plyn. Tiež je napojený na optický internet s prípojkami v každej izbe a ponúka dostatok úložného miesta v podkroví. 

 

Nehnuteľnosť má zastavanú plochu 134m², bola skolaudovaná v júni tohto roka a má výborne vyriešenú dispozíciu. Obývačka je spojená s kuchyňou a zvyšné 3 izby sú samostatné. V dome je ešte zádverie, praktická špajza s oknom, priestranná kúpeľňa s toaletou, garáž s el. bránou a prístreškom.  Na priestrannú terasu za domom sa vychádza z obývačky.

 

Pri výstavbe a zariadení celej nehnuteľnosti boli použité nadštandardné materiály. Obvodové múry sú postavené z pálenej 300mm tehly a vnútorné priečky sú postavené z tehál 135mm. Strecha je zateplená Nobasilom 300mm a je postavená systémom Wolf a pokrytá strešnou krytinou Tondach, pod ktorou je parozábrana. Celý dom je zateplený Isover polystyrénom 200mm s kombináciou so sklenenou vatou. Vstupné dvere aj okná sú plastové, 3-oj sklá zn. Salamander. Budúci majiteľ má k dispozícii prípravu na vonkajšie elektrické rolety a tiež predprípravu na klimatizáciu. 

 

Komfort bývanie tiež zvyšujú bodové stropné interiérové svetlá, senzorové svetlá v exteriéri, alarm, bezpečnostný kamerový systém s nahrávaním. V garáži sa ešte nachádza filtračný systém Weissmann na zmäkčenie vody a druhá toaleta aj s umývadlom. Vykurovanie je zabezpečené v celom dome aj v garáži podlahovým kúrením napojeným na plynový kotol Tiger Protherm. Veľmi presvetlená a slnečná nehnuteľnosť.

 

Nehnuteľnosť je kúpou okamžite k dispozícii. Možný HU.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

134 m2

Počet izieb

4

Virtuálna prehliadka

Lokalita

Okres: Šaľa
Obec: Kráľová nad Váhom
Ulica: Nová

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Rodinný dom Žilina - Bôrik
Predaj

468 000€

Rodinný dom Žilina - Bôrik

  • Rodinný dom
  • 575m2
Rodinný dom na predaj - Veľké Rovné
Predaj

164 990€

Rodinný dom na predaj - Veľké Rovné

  • Rodinný dom
  • 1550m2
  • 1965