• Predaj
  • 01.09.2021

Chata v Súľov- Hradná

Súľov - Hradná

98 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj chatu s účelom na prenajímanie v Súľov- Hradná.Chata, 20 minút od Žiliny sa nachádza v krásnom prostredí Súľovských skál, čo je možné využiť na turistiku, bicyklovanie, hubárčenie, relax s rodinou, alebo priateľmi. Čiastočná rekonštrukcia prebehla v r. 2009 , položený kameň okolo chaty, prístavba drevenej kôlne, obklad a dlažba v kúpeľni a WC, zhotovená sauna, v roku 2020 položená dlažba na terase, v roku 2021: vymaľované, výmena zábradlia na terase, nová strecha na altánku, oprava kamennej dlažby okolo chaty, vyspravená omietka. Chata sa využíva na často žiadané prenajímanie.
 
Dispozícia 3- podlažnej chaty: Na prvom podlaží sa nachádza vstup do chaty do predsiene cez ktorú prejdete do veľkej miestnosti. Prvé podlažie disponuje tiež 2x WC, kúpeľňa s vaňou, dve sprchy a sauna. Na druhé podlažie vyjdete schodmi kde sa vľavo nachádza kuchyňa a vpravo obývacia miestnosť s krbom a ďalšia izba s tromi posteľami. Do obývačky je druhý vchod do chaty z terasy. Na tretie podlažie sa dostanete schodmi ktoré vedú do dvoch miestností v podkroví. 
Predáva sa zariadená, vrátane vybavenia a nový majiteľ môže chatu ihneď využívať na prenajímanie. V chate je desať lôžok na spanie. Majiteľ chaty posunie novým prenajímateľom kontakty na stálu klientelu a zaplatenú inzerciu. 
Poloha: Súľov-Hradná
Podlahová plocha: 100 m²
Plocha pozemku: 400 m²
Elektrina: áno ( 14,-€/ mesiac )
Voda: áno, riešená zásobníkom vody

Chata je bez tiarch a pozemok v osobnom vlastníctve majiteľa.
 
Milan Korman, tlf. : 0911 59 01 37 , Email: milan.korman@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Chata

Výmera

100 m2

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Rodinný dom Stráne
Predaj

Info v RK

Rodinný dom Stráne

  • Rodinný dom
  • 1391m2
  • 2007
Moderný nízkoenergetický dom na slnečnom pozemku v Bitarovej
Predaj