• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 17.10.2021

REZERVOVANÉ, na predaj 2 - izbový byt po kompletnej rekonštrukcií v meste Čadca

Rieka Čadca

103 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 2 -izbový byt v meste Čadca. Byt sa nachádza na najvyššom 6. poschodí a je po kompletnej rekonštrukcií

Byt má celkovú výmeru 53m2, tehlové jadro, nachádza sa tu aj menšia loggia s výhľadom na centrum mesta,  byt sa predáva kompletne zariadený.

Orientácia bytu je smerom na juh, v centre mesta. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere cca 4m2.

Obytný dom je zateplený,  s modernizovaným výťahom a kamerovým systémom. Upratovanie objektu zabezpečuje upratovacia firma 2x do týždňa. 

Pred obytným domom je dostatok parkovacích miest pre obyvateľov domu. Byt. dom disponuje vlastnou plynovou kotolňou a je v správe súkromného vlastníctva.

Dispozične pozostáva z chodby na ktorej sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa, z ktorej prejdeme do obývačky, kde je oddelená kuchyňa s rohovou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi.  Ďalej sa tu nachádza  spálňa. 

 

Virtuálna prehliadka bytu : https://mls.kuu.la/share/collection/7kwGj?fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&thumbs=1

 

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na: marek.ondreas@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

2 izbový byt

Posledná rekonštrukcia

2015

Výmera

53 m2

Počet izieb

2

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

3-izbový byt Žilina-Solinky
Predaj

148 000€

3-izbový byt Žilina-Solinky

  • 3
  • 70m2
KOMENSKÉHO REZIDENCIA 2-izbový byt na prenájom
Prenájom