Cookie Consent by Free Privacy Policy website
  • Prenájom
  • 27.04.2022

Zariadená novostavba s parkovaním v Starom Meste.

Staré Mesto Bratislava-Staré Mesto

950€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Dáme do prenájmu 3izbový moderný byt v novostavbe STEIN v centre mesta. Lokalita je výborne dostupná a perfektne občiansky vybavená. Zároveň je však aj tichá a pokojná. Nehnuteľnosť sa nachádza na 6. poschodí zo 7 a bola skolaudovaná v 2019.

Výborne presvetlená obývačka je otočená do tichej a zelenej Blumentálskej ulice. Je spojená s modernou a elegantnou kuchyňou, ktorá obsahuje vstavané spotrebiče - chladničku s mrazničkou, sklokeramickú varnú dosku, elektrickú rúru a umývačku riadu.

Dve samostatné izby sú orientované na SZ do tichého súkromného vnútrobloku a poskytujú pohľady na Slavín a Kamzík. Hlavná spálňa je vybavená vstavanou skriňou a má prístup na balkón. Na všetkých oknách sú nainštalované vonkajšie vstavané žalúzie na elektrické ovládanie.

V byte je samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa s vaňou a práčkou. V hale je priestranná vstavaná skriňa. Celková výmera bytu je 79 m2, z toho balkón predstavuje 4 m2. K bytu patrí aj 1 parkovacie miesto v suteréne domu a tiež veľká pivničná kobka.

Byt je zariadený.

 

English:

We will rent a 3-room modern apartment in a new building STEIN in the city center. The location is perfectly accessible and has all the amenities in walking distance. At the same time it is quiet and peaceful. The property is located on the 6th floor out of 7.
 
The nicely lit living room faces the quiet and green Blumentál Street. The living area contains also a modern and elegant kitchen that includes built-in appliances - fridge / freezer, ceramic hob, electric oven and dishwasher.

Two separate rooms are facing the NW into a quiet private backyard and provide views of Slavín and Kamzík. The master bedroom features a built-in wardrobe and access to the balcony. All windows are equipped with external built-in electric blinds.  

The apartment has a separate toilet with sink, bathroom with tub and washing machine. There is a spacious built-in wardrobe in the hall. The total area of the apartment is 79 m2, the balcony is 4 m2. The apartment includes 1 parking space in the basement, and a large cellar.

The flat is furnished.

Rent is 950 EUR per month + 200 EUR for additional charges (dependent on number of persons), parking slot available to rent for additional 100 EUR per month.

 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

79 m2

Počet izieb

3