• Prenájom
  • 09.08.2022

rkDOM | Prenájom rozsiahlej skladovej haly v bližšom centre Žiliny

Hliny Žilina

5960.50€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom rozľahlú skladovú halu s celkovou zastavanou plochou 931 m², nachádzajúcu sa v priemyselnej časti Žiliny. Táto moderná hala, postavená v roku 2013, poskytuje vnútornú výmeru 916 m², čo ju robí ideálnou pre skladovanie materiálov rôzneho charakteru, strojov a iných priemyselných zariadení.

Hala je postavená na pevnom oceľovom skelete, s pultovou strechou z oceľových nosníkov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť. Obvodové steny, ako aj strecha, sú vyrobené z kompozitných panelov KINGSTON 100 s tepelnou izoláciou, čo zabezpečuje optimálnu tepelnú pohodu v hale počas celého roka. Priemyselná podlaha je pripravená na náročné zaťaženie a intenzívne využitie. Hala je dobre presvetlená a vetraná vďaka oknám, čo zaručuje príjemné pracovné prostredie.

Skladová hala má rozmery 77 x 12,1 metrov a svetlú výšku od 9 do 10 metrov, čo poskytuje dostatok priestoru pre vysoké regálové systémy alebo rozmerné skladové položky. Vykurovanie haly je zabezpečené tromi výkonnými plynovými agregátmi, ktoré garantujú efektívne a ekonomické vykurovanie aj počas chladnejších mesiacov. Elektrické zásuvky na 220 V a 360 V sú k dispozícii v celej hale, čo umožňuje pripojenie rôznych typov strojov a zariadení.

Cena mesačného prenájmu tejto modernej a priestrannej haly je 5960,50 EUR plus náklady na energie. Prenájom zahŕňa aj možnosť dohody s vlastníkom areálu na parkovanie nákladných a osobných vozidiel, ako aj využívanie spevnených a manipulačných plôch, čo prispieva k celkovej pohodlnosti a funkčnosti objektu.

Areál je strážený bezpečnostnou službou SBS 24 hodín denne, 7 dní v týždni, čo zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti pre váš majetok a zamestnancov.

Pre bližšie informácie alebo dohodnutie obhliadky, kontaktujte nášho makléra Karola Klacka na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo emailom na karol.klacko@rkdom.sk. Neváhajte a využite túto skvelú príležitosť na prenájom kvalitného skladového priestoru v srdci priemyselnej zóny Žiliny.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Sklady

Výmera

931 m2

Počet izieb

1

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke