• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 09.11.2022

Priestranný 1-izbový byt na predaj v Považskej Bystrici

Centrum Považská Bystrica

87 990€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt v meste Považská Bystrica vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti centra. Byt sa nachádza na 5. poschodí a prešiel pred pár rokmi veľkou rekonštrukciou.

Byt má celkovú výmeru 41m2 k bytu prislúcha pivnica a veľká loggia smerovaná do tichého prostredia.  

Výhodou bytu je jeho veľká priestrannosť a lokalita, pričom do centra mesta sa peši dostanete za 10 minút. Bezpečnosť bytového domu zabezpečuje aj vstavaný kamerový systém. Pre jednoduchosť otváraní vstupných dverí sa dá použiť čip. V bytovom dome sa nachádza  výťah a bezbariérový prístup.

V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť a športoviská.

Pred obytným domom je dostatok parkovacích miest pre obyvateľov domu. Dispozične pozostáva z chodby z ktorej vieme prejsť do kúpeľne spojenej s toaletou. Ďalšou miestnosťou je priestranná nová kuchyňa spojená s jedálňou v ktorej nájdeme vysokú vstavanú skriňu na odkladanie potrebných vecí. Z chodby vieme taktiež prejsť do obývacej miestnosti, ktorá slúži ako spálňa výstupom do loggie. 

Mesačné náklady sú 150€. Byt je ihneď k dispozícií.

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na: marek.ondreas@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

1 izbový byt

Výmera

41 m2

Počet izieb

1

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke