• Predaj
  • Videoobhliadka
  • 14.12.2022

rkDOM | Welness centrum vrátane dvoch apartmánov na predaj

Poluvsie Rajecké Teplice

443 990€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj relax centrum spolu s dvoma apartmánmi. Komplex sa nachádza v kľudnej časti na okraji kúpeľného mesta Rajecké Teplice iba 10 minút kľudnou chôdzou od centra.

Relax centrum sa  vnútri skladá z  wellnessu, ktorý obsahuje bylinkovú saunu, fínsku saunu a parnú saunu, chladiacu časť. Priestor disponuje veľkým kruhovým bazénom a výrivkou, kde je pozdĺž neho priestor na oddychovú zónu s lehátkami. Svetelnosť priestoru zabezpečujú veľké monolitické sklá. 

Centrum ďalej disponuje recepciou, zázemím pre personál, šatňou so skrinkami pre hostí, toalety a sprchy. V podzemnej časti sa nachádzajú technické miestnosti, kde je uložená všetka technológia používaná na prevádzku bazéna a wellnessu, ale taktiež masážna a oddychová miestnosť. 

Celková výmera pozemku so zastavanou plochou je 922m2. Výmera nadzemného podlažia činí 459m2, výmera podzemného podlažia činí 92m2 a výmera záhrady okolo komplexu činí 463m2.

Vykurovanie je ústredné, zdrojom vykurovania sú plynové kotly. V priestoroch wellness je vykurovanie teplovodné podlahové. Rozvody v interiéri sú rozvody elektroinštalácie,  rozvody teplej vody a studenej vody, rozvody kanalizácie. Rozvody vzduchotechniky sú pre bazénový objekt a rozvody plynu pre podzemné podlažie.

Ďalej súčasťou predaja dva samostatné a priestranné apartmány patriace do komplexu. Oba apartmány disponujú vstupnou chodbou, z ktorej prejdeme do kúpeľne spojenej s WC, spálne a najväčšej miestnosti, ktorou je obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou, z ktorej sa dá prejsť aj na terasu. 

Pred centrom je dostatok parkovacích miest. Celý wellness priestor spolu s technológiou potrebnou pre prevádzku bazénu a vírivky spĺňa najvyššie štandardy a je plne funkčný. Komplex bol kolaudovaný a uvádzaný do prevádzky v roku 2009. Aktuálne sa nachádza vo veľmi dobrom vizuálnom ale aj technickom stave. 

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií a dohodnutie termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na: marek.ondreas@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rekreačné objekty

Výmera

922 m2

Video obhliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke