• Prenájom
  • 16.01.2023

Prenájom mezonetovej kancelárie v historickom centre Žiliny

Staré mesto Žilina

800€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom mezonetové kancelárske priestory v historickom centre mesta Žilina na Štúrovej ulici o celkovej výmere 109 m2

Priestory sa nachádzajú na druhom a treťom nadzemnom podlaží polyfunkčnej budovy bez výťahu s prístupom priamo z pešej zóny.

Mezonetové riešenie dodáva tomuto priestoru vzdušnosť s množstvom slnečného svetla s výhľadom priamo na rušnú ulicu. Vďaka modernému dizajnu so štýlovými prvkami je tento priestor predurčený pre reprezentatívnu kanceláriu alebo štýlový obchodný priestor. Priestor sa prenajíma so zariadením na fotkách vrátane dvoch menších chladničiek. Dispozičné riešenie je tvorené vstupnou časťou s uvítacím pultom, ktorá prechádza do otvoreného konceptu s pracovným zázemím. Súčasťou je aj oddelený šatník pre personál. Na poschodí s nižším stropom je ďalší podkrovný  priestor so vstavanými úložnými skriňami a umývadlom.  Po celej ploche sú plávajúce podlahy, kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a nechýba ani klimatizácia a dokonca odsávanie v podkroví.

Pred vstupom na chodbe sú spoločné toalety a technická miestnosť. Internet je zapojený, v cene nájmu ale platba za internet nie je.

Parkovanie zabezpečené nie je. 

Cena: 650 € /mesiac + 150 € / mesiac (záloha za energie, vyúčtovanie podľa skutočnej spotreby)

Dvojmesačný depozit.

Priestory sú voľné ihneď.

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 919 180 044 alebo e-mailom na: lucia.puncova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Kancelárie

Výmera

109 m2

Počet izieb

2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Priestory na prenájom v centre Žiliny hneď vedľa OC Mirage
Prenájom
Prenájom obchodného priestoru (107 m2) v širšom centre Žiliny
Prenájom
Prenájom skladového priestoru v širšom centre Žiliny
Prenájom
Prenájom priestorov v polyfunkčnej budove na Rosinskej ceste
Prenájom