• Predaj
  • 29.01.2023

rkDOM | Rekonštruovaný 2-izbový byt na predaj

Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto

125 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM  ponúka na predaj štýlový a kompletný zrekonštruovaný 2-izbový byt v Kysuckom Novom Meste. Tento byt s rozlohou 57 m2 sa nachádza na 2. poschodí v trojposchodovej tehlovej bytovke. Jeho poloha je v príjemnej a tichej lokalite a prispieva k dokonalej atmosfére a pohodliu.

Interiér bytu má premyslenú dispozíciu, ktorá zahŕňa vstupnú chodbu, priestrannú kuchyňu so špajzou, priechodnú obývaciu izbu s balkónom, útulnú spálňu, modernú kúpeľňu a samostatné WC. Jeho orientácia na juh a východ zabezpečuje prirodzené svetlo počas celého dňa.

Tento byt v nedávno zrekonštruovanom tehlovom dome prináša výhody ako kompletné a kvalitné vybavenie, dobrú dostupnosť k občianskej vybavenosti.  Okrem toho je súčasťou ponuky aj pivnica, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru. Je potrebné zdôrazniť, že bytový dom neobsahuje výťah.

Tento byt je ideálnou voľbou nielen pre vlastné bývanie, ale aj ako investícia. Jeho atraktívne vlastnosti a moderná rekonštrukcia sú zárukou dlhodobého a prínosného investičného potenciálu.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto odborne zrekonštruovanom bytovom byte alebo si dohodnúť obhliadku, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle +421 948 180 616 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese marek.ondreas@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

2 izbový byt

Výmera

57 m2

Počet izieb

2

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke