• Prenájom
  • 30.01.2023

rkDOM | Prenájom skladovej haly v priemyselnej časti Žiliny

Hliny Žilina

4.50€/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka na prenájom výnimočné skladové priestory nachádzajúce sa na Kamennej ulici v srdci priemyselného areálu s jednoduchým prístupom pre nákladnú dopravu a manipuláciu. Tento priestor je ideálny pre firmy, ktoré hľadajú efektívne riešenie skladovania a logistiky s výbornou dostupnosťou na hlavné komunikácie smerujúce na Bratislavu (BA), Martin (MT) a Prievidzu (PD).

Celková výmera skladovej plochy je približne 600 m², čo poskytuje dostatočný priestor na uskladnenie širokej škály tovaru a materiálov. Sklad pozostáva z jednej otvorenej skladovej plochy a dvoch menších miestností, ktoré môžu byť využité ako kancelárie alebo menšie sklady. Táto flexibilita umožňuje prispôsobiť priestor podľa vašich potrieb, či už potrebujete miesto na administratívne činnosti alebo na ďalšie skladovacie účely.

Pre maximálne pohodlie nájomníkov je k dispozícii aj nákladná rampa s rozlohou 11,5 m², ktorá uľahčuje manipuláciu s tovarom a jeho nakládku či vykládku. Manipulačná plocha spolu s parkovacími miestami pre osobné automobily je zahrnutá v nájme, čo zabezpečuje komfortné a efektívne parkovanie pre vašich zamestnancov a zákazníkov priamo v areáli, a to zdarma.

Cena nájmu skladových priestorov je veľmi priaznivá - 4,50 EUR/m² + DPH + energie. Nájom nákladnej rampy je stanovený na 2,20 EUR/m², čo zaručuje cenovo dostupné riešenie pre všetky vaše logistické potreby.

Nechajte si ujsť túto skvelú príležitosť na prenájom výhodne situovaných a priestranných skladových priestorov. Pre bližšie informácie alebo dohodnutie obhliadky neváhajte kontaktovať nášho makléra Karola Klacka na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese karol.klacko@rkdom.sk.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Sklady

Výmera

711.5 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

rkDOM | Prenájom kancelárskeho priestoru v širšom centre Považskej Bystrice
Prenájom
rkDOM | Prenájom priestorov v polyfunkčnej budove na Rosinskej ceste
Prenájom
Kancelárske priestory na prenájom širšie centrum Žilina
Prenájom