• Predaj
  • 30.01.2023

Modernizovaná polyfunkčná budova na predaj 20km od Žiliny

Žilina Žilina

920 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj polyfunkčnú budovu. Budova prešla v roku 2000 masívnou rekonštrukciou a následne v roku 2019 bola taktiež rekonštruovaná do dnešnej podoby.

Budova polyfunkcie je určená pre ubytovanie, kancelárie možnosť prevádzkovať vináreň a reštauráciu s letným sedením vo dvore. Štvorpodlažná budova (3xNP a jedno podzemné podlažie) je aktuálne v prevádzke pričom väčšina priestorov je obsadená nájomníkmi. 

Vnútorná úžitková plocha je 1026m2 + vo dvore vonkajšie sedenie pre reštauráciu/vináreň o výmere 240m2.

Parkovanie je zabezpečené vo dvore polyfunkcie pričom je k dispozícií až 10 parkovacích miest. 

Vykurovanie objektu je zabezpečené ústredným kúrením na plyn (2x kondenzačný kotol 49kW  Viessmann) s novou úspornou kotolňou a dynamickou ekvitermickou reguláciou.

 V rekonštrukcií boli prerábané všetky rozvody v objekte taktiež nová vzduchotechnika, internetová a zabezpečovacia sieť s kamerovým systémom, nové sprchové boxy, rekonštrukcia fasády, nové kuchyne, vybavenie a sprevádzkovanie vinárne.

Prvé poschodie vináreň - reštaurácia so vstupom na terasu. Druhé poschodie - kuchyňa, skladové priestory, kancelária, sociálne zariadenia. Tretie poschodie - kancelárie, ubytovacia časť, sociálne zariadenia. Štvrté poschodie - šesť samostatných apartmánov.

Ilustračná foto.

V prípade záujmu a  zistenia viac informácií a dohodnutie termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na: marek.ondreas@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Polyfunkčné

Výmera

743 m2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Priestory na prenájom v centre Žiliny hneď vedľa OC Mirage
Prenájom
Prenájom skladových priestorov v priemyselnej časti Žiliny
Prenájom
Ponúkame na predaj Pohostinstvo
Predaj

Info v RK

Ponúkame na predaj Pohostinstvo

  • Obchodné priestory
  • 1053m2
Prenájom mezonetovej kancelárie v historickom centre Žiliny
Prenájom