• Prenájom
  • 01.02.2023

rkDOM | Prenájom skladových priestorov

Hliny Žilina

4.50€/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM s ponúka na prenájom skladové priestory v priemyselnom areáli na Kamennej ulici. Táto vynikajúca lokalita ponúka jednoduchý prístup pre nákladnú dopravu a manipuláciu, pričom zabezpečuje rýchly prístup na hlavné komunikačné trasy smerujúce do Bratislavy, Martina a Prievidze.

Samotný skladový priestor disponuje jednou rozsiahlou halou s celkovou výmerou 627 m2, ktorá poskytuje dostatok miesta pre vaše skladovacie potreby. Svetlá výška haly je 4,3 m, čo umožňuje efektívne využitie vertikálneho priestoru a pohodlné uskladnenie tovaru rôznych veľkostí. Okrem toho je k dispozícii nakladacia rampa o výmere 205 m2, ktorá uľahčuje nakládku a vykládku tovaru, čo je ideálne pre podniky s vysokým objemom nákladnej dopravy.

Cena za prenájom samotného skladu je stanovená na 4,50 EUR + DPH + energie mesačne, čo predstavuje veľmi konkurenčnú cenu v rámci daného regiónu. Pre tých, ktorí majú záujem o prenájom nákladnej rampy, je cena 2,20 EUR + DPH mesačne, čo je skvelou príležitosťou pre optimalizáciu logistických operácií.

Priemyselný areál, v ktorom sa skladová hala nachádza, je vybavený bezplatným parkovaním pre zákazníkov a zamestnancov, čím sa zvyšuje pohodlie a prístupnosť pre všetkých návštevníkov a pracovníkov.

Pre viac informácií a dohodnutie si prehliadky, neváhajte kontaktovať nášho makléra Karola Klacka na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo e-mailom na adrese karol.klacko@rkdom.sk. Táto výnimočná ponuka predstavuje ideálne riešenie pre firmy hľadajúce flexibilné a prístupné skladové priestory v strategickej lokalite. Nezmeškajte túto príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes!

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Sklady

Výmera

832 m2

Počet izieb

3

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

rkDOM | Prenájom obchodného priestoru na frekventovanej ulici v Žiline
Prenájom
rkDOM | Prenájom obchodného priestoru v centre Žiliny
Prenájom

1 500€/mesiac

rkDOM | Prenájom obchodného priestoru v centre Žiliny

  • Obchodné priestory
  • 192m2