• Predaj
  • Videoobhliadka
  • 13.02.2023

Staromestský 2-izbový byt na predaj

Staré mesto Žilina

154 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka výnimočnú príležitosť získať 2-izbový byt v srdci Žilinského Starého Mesta na Moyzesovej ulici. Tento byt sa nachádza na ideálnom 3. poschodí a práve pred pár rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou, kde prešla výmenou elektroinštalácia, podlahy, omietky a mnoho ďalšieho. Existuje možnosť si dorobiť vlastný balkón, ktorý vám poskytne pokojné prostredie na oddych. 

Tento 2-izbový byt má výmeru 69m2 a je ponúkaný so všetkým potrebným nábytkom. Priestranné a vysoké stropy vytvárajú neobyčajnú atmosféru priestoru a poskytujú vám pocit slobody a vzdušnosti. Vykurovanie bytu je zabezpečené vlastným plynovým kotlom, čo zaručuje vaše pohodlie aj v chladnejších dňoch. Na parkovanie  sa dá zakúpiť  rezidenčná karta.

V bytovom dome sa nachádza len 10 bytov, a tak môžete očakávať príjemnú a pokojnú atmosféru. Susedia sú veľmi priateľskí, čo prispieva k príjemnému a harmonickému bývaniu. A ak potrebujete miesto na uloženie vecí, nechajte sa prekvapiť veľkou pivnicou, ktorá vám poskytne dostatok úložného priestoru.

Ak ste sa dostali až sem a vaše záujem o tento byt je stále živý, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla +421 948 180 616 alebo e-mailu na adrese marek.ondreas@rkdom.sk. Rád vám poskytnem ďalšie informácie a dohodneme termín prehliadky. 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

2 izbový byt

Výmera

69 m2

Počet izieb

2

Video obhliadka

Výpočet hypotéky

%