• Predaj
  • 16.02.2023

rkDOM | Na predaj 1-izbový byt s dvomi loggiami na Vlčincoch

Vlčince Žilina

112 900€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 1-izbový byt s 2 lodžiami vo vyhľadávanej lokalite v Žiline, časť Vlčince 1. Byt je v pôvodnom surovom stave pripravený na okamžitú rekonštrukciu, bez nutnosti vypratávania. Svojou dispozíciou, orientáciou a polohou ponúka tento byt veľké množstvo výhod, ktoré si nový majiteľ môže pretaviť do predstáv pri rekonštrukcii, potrebná je len fantázia.

Byt sa nachádza na prvom podlaží, má rozlohu 35 m2, praktické rozdelenie a jeho súčasťou sú aj dve loggie s výhľadom do tichého parku s množstvom zelene. Orientácia bytu je ideálna, juhozápadná, čo dodáva bytu príjemnú atmosféru plnú denného svetla. Bytový dom je zateplený, zrekonštruovaný, boli v ňom vymenené stúpačky, má nový obojstranný výťah, nové vstupné dvere a tiež strechu.  

V samotnom byte boli vymenené plastové okná, ďalšie zásahy sú už na novom majiteľovi. V izbe sú dokonca veľmi zachovalé parkety, ktoré stačí len prebrúsiť. S vlastníkom nehnuteľnosti je možná aj dohoda na realizácii rekonštrukcie, nakoľko má stavebnú firmu. 

Všetka občianska vybavenosť je na dosah, dobré napojenie na hlavné ťahy, ale pritom v pokojnom prostredí, zároveň blízko do centra (peši cca 15 min.).

V prípade záujmu o viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky prosím kontaktovať Jakub Rybanský, tel. číslo 0902 537 222 alebo e-mailom na: jakub.rybansky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

1 izbový byt

Výmera

34.9 m2

Výpočet hypotéky

%