• Prenájom
  • 17.04.2021

Prenájom kancelárskych priestorov s možnosťou parkovania na skok od centra Žiliny

Staré mesto Žilina

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom kancelárske priestory na prízemí a v suteréne budovy na konci slepej ulice o výmere 89 + 49 m2 na skok od centra Žiliny. Ak hľadáte tiché, útulné a reprezentatívne pracovné prostredie s vynikajúcou dostupnosťou len 5 minút pešo od centra bez problému s parkovaním, je táto ponuka určená práve pre Vás.

Kancelárske priestory na prízemí tvoria 2 väčšie (cca 21 m2) a 2 menšie (cca 8 m2) kancelárie, veľká vstupná hala, vlastné sociálne zariadenie (samostatná kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta). Priestory prešli kompletnou rekonštrukciou za použitia kvalitných materiálov. Okná sú odizolované, čo zabezpečuje dokonalé odhlučnenie od cesty. Pred príchodom nového klienta sa všetky miestnosti nanovo vymaľujú.

Na dolnom podlaží  sa nachádzajú 2 miestnosti (20 + 12 m2) a vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou). Tieto priestory možno využiť aj na bývanie, prípadne ako sklad alebo na výrobnú činnosť. 

V celom objekte je k dispozícii optický internet, alarm, vykurovanie zabezpečené centrálnym plynovým kúrením, každé podlažie má vlastný merač spotreby elektriny. Budova je prístupná 24/7. Veľkou výhodou je možnosť prenajať si až 16 parkovacích miest, buď pred budovou alebo vedľa nej. 

Priestory sú voľné od 1.4.2023

Cena prízemie 89 m2: 8,-€/mesiac/m2 + energie

Cena suterén 49 m2: 7,-€/mesiac/m2 + energie

Depozit je dvojmesačný.

V prípade záujmu, zistenia komplexnejších informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 919 180 044 alebo e-mailom na: lucia.puncova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Kancelárie

Výmera

138 m2

Pôdorys

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Kancelárske priestory na prenájom v centre mesta - Žilina
Prenájom
Prenájom kancelárie v Bytči
Prenájom

Info v RK

Prenájom kancelárie v Bytči

  • Kancelárske priestory
  • 82m2
  • 2007
Prenájom skladových priestorov od 1.5.2023
Prenájom

4€/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov od 1.5.2023

  • Sklady
  • 832m2
Prenájom skladového priestoru v širšom centre Žiliny
Prenájom