• Predaj
  • 07.03.2023

!!!REZERVOVANÉ!!! Na predaj elegantný a dômyselne zariadený rodinný dom v obci Rakovo

Rakovo

275 000€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2-podlažný 4-izbový rodinný dom v malebnej obci Rakovo, vzdialenej 10km od centra mesta Martin.

Pozemok a záhrada

K rodinnému domu s veľkorysou úžitkovou plochou 160m2 prislúcha rovinatý pozemok vo výmere 867m2, na ktorom je celková zastavaná  plocha 249m2. Veľkou výhodou domu je praktické riešenie vonkajšieho príslušenstva a záhrady. Skladá sa z viacerých častí:  Plne vybavená letná kuchynka s indukciou, chladničkou, TV aj sociálnym zariadením. Vítaným doplnkom je prístrešok na uskladnenie potravín. Myslelo sa aj na prestrešenie dreva a úložné priestory na náradie v záhradnom domčeku. Garáž na auto je nevyhnutnou súčasťou praktickej časti záhrady. Relaxačnú a útulnú zónu  na príjemné posedenie môžete využiť v altánku Na záhrade sú vypestované stromy, dreviny, na výsadbu je možné využiť fóliovník.  

Vybavenie domu

Ponúkaná nehnuteľnosť je kompletne a dômyselne zrekonštruovaná (strecha, podlahy, rozvody, a pod.). Majitelia pri rekonštrukcii dbali na kvalitu vyhotovenia, použitých materiálov a zariadenia. Nehnuteľnosť sa predáva z väčšej časti zariadená. Dom je vybavený nábytkom a skriňami na mieru, s dostatočným úložným priestorom. Elegantná a zároveň moderná kuchyňa s kvalitnou žulovou pracovnou doskou je vybavená vstavanými spotrebičmi. Teplo domova umocňuje krb (9kW) v obývacej miestnosti. Celý dom je zabezpečený kamerovým systémom.

Stavebnotechnický popis

Pri rekoštrukcii boli použité kvalitné materiály. Vynilové podlahy, plastové okná INCON, strešné okná VELUX s vonkajšími solárnimy roletami. Na 2.NP je k dispozícii  kazetová klíma (spálňa a destská izba). Záložný zdroj kúrenia ešte nepoužitý elektrický kotol PROTHERM raja. Hybridná fotovoltická elektráreň 8,6kW (6MWh virtuálna batéria + fyzická batéria). Tepelné čerpadlo PANASONIC 13kW.

Mesačné náklady pre 5 člennú rodinu na bývanie sú 200€.

Odporučanie makléra:

Predávaný rodinný dom je vhodný pre záujemcu, ktorý chce využiť výhody už postaveného, zabývaného domu bez zbytočných investícií. Stačí doladiť doplnky  podľa vkusu a vlastných predstáv budúceho majiteľa. Výhodou je tiež lokalita, blízkosť mesta Martin, ale aj obec vybavená komplexnými službami. Obec Rakovo leží v úpätí pohorí Malej a Veľkej Fatry. V obci nájdete škôlku, potraviny, poštu, zástavku prímestskej a železničnej dopravy, detské ihrisko aj lekáreň.

V prípade záujmu o viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať : Ivan Jelšovský, tel. číslo +421 908 723 100 alebo e-mailom na: ivan.jelsovsky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Posledná rekonštrukcia

2022

Výmera

867 m2

Počet izieb

4

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Na predaj RODINNÝ DOM Rosina
Predaj

162 500€

Na predaj RODINNÝ DOM Rosina

  • Rodinný dom
  • 534m2
Wellness centrum vrátane dvoch apartmánov na predaj
Predaj

443 990€

Wellness centrum vrátane dvoch apartmánov na predaj

  • Rekreačné objekty
  • 922m2
  • 2009
Veľkometrážny RD s veľkým pozemkom.
Predaj

669 000€

Veľkometrážny RD s veľkým pozemkom.

  • Rodinný dom
  • 1114m2
  • 1970