• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 12.04.2023

Bezbariérový 3 - Izbový Byt Žilina - Hliny

Hliny Žilina

145 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na Hlinách 7 - Gabajovej ulici v Žiline. Byt sa predáva čiastočne zariadený a je situovaný na prízemí 4. poschodového bytového domu. Tento byt je ideálny pre klientov, ktorí vyhľadávajú bezbariérovú nehnuteľnosť. Kompletná rekonštrukcia, realizovaná pred 4 rokmi umožňuje novým majiteľom nasťahovať sa ihneď, bez ďalších úprav.

Byt má výmeru 62 m2. Dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, kde je situovaná kúpeľňa a samostatná toaleta. Výhodou je murované jadro a na mieru vytvorené murované umývadlo, vďaka ktorému sa v kúpeľni vytvoril extra úložný priestor. Súčasťou je aj priestranná vaňa. Ďalšou chodbou sa presúvame do kuchyne, ktorá je veľmi rozumne riešená a nachádza sa v nej murovaná špajza. V hlavnej časti bytu nájdeme rozľahlú obývačku, ktorá by mohla ideálne slúžiť aj ako jedáleň. Z hlavnej miestnosti sa dostaneme do dvoch spální, ktoré disponujú veľkými vstavanými skriňami, čo poskytuje dostatočný úložný priestor pre nových majiteľov.

Napriek skutočnosti, že je byt situovaný na prízemí, je veľmi slnečný. Nehnuteľnosť nemá balkón. Správcom bytového domu je OSBD. Mesačné náklady pre 2 osoby sa pohybujú okolo 120€. V rámci rekonštrukcie boli obnovené elektrické rozvody, vodovodné rúry, plastové okná, keramické dlažby a kvalitné plávajúce podlahy. Rozvody potrubia (stupačky) boli vymenené pred rokom. K bytu prislúcha pivnica

Veľkou výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je rozumné riešenie dispozície. Byt je situovaný v príjemnej a tichej časti, v blízkosti centra Žiliny. Vo vonkajšej časti zatepleného bytového domu sa nachádza veľa zelene a kompletná občianska vybavenosť. V okolí bytu sa dá parkovať bez problémov a obmedzení.

Pri rýchlom jednaní je možná dohoda na cene. Pre obhliadku a bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať : Nina Rovňanová, tel. číslo +421 918 641 353 alebo e-mailom na: nina.rovnanova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

62 m2

Počet izieb

3

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke