• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 15.04.2023

rkDOM | Priestranný 3 - Izbový Byt Bytča - Veľké Rovné

Veľké Rovné

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt, nachádzajúci sa v obci Veľké Rovné, ktorá je od Žiliny vzdialená 20 km. Nehnuteľnosť je situovaná na druhom poschodí 4. poschodového bytového domu bez výťahu. Kompletná rekonštrukcia bola  realizovaná v roku 2005. Je vo veľmi zachovalom stave a nevyžaduje žiadnu rekonštrukciu. 

Byt má výmeru 74 m2. Pôvodne bol 4 – izbový, momentálne zrušená miestnosť slúži ako pracovňa a je spojená s obývacou časťou. Dispozične sa skladá z priestrannej vstupnej chodby, kde je situovaná kúpeľňa a samostatná toaleta, v ktorej sa zároveň nachádza veľká vstavaná skriňa. Na toalete a v kúpeľni bola vykonaná rekonštrukcia murovaného jadra. Obe spálne sú rovnako rozľahlé, ich výmera je 16 m2. V kuchyni sa nachádza špajza, s praktickým úložným priestorom. Hlavnou časťou bytu je spomínaná obývačka, spojená s pracovňou. V budúcnosti by novým majiteľom mohla táto časť slúžiť ideálne ako jedáleň. Z obývačky je prístup na balkón, ktorý má 3m2. 

Byt je veľmi slnečný.  Mesačné náklady sa pohybujú okolo 160€. K bytu prislúcha pivnica, ktorá sa veľkosťou pôdorysu rovná izbe. V obci Veľké Rovné je kompletná občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu potraviny, škôlka, škola, kostol, lekári aj reštaurácia. Autobusovou dopravou sa dá pravidelne dostať do Bytče a Žiliny.

Veľkou výhodou ponúkanej nehnuteľnosti sú priestranné izby. Byt je situovaný v tichom prostredí sídliska, ktoré sa nachádza na začiatku obce. Vo vonkajšej časti zatepleného bytového domu sa dá parkovať zadarmo, je však možnosť prenajať si parkovacie miesto, ktoré na rok stojí 48€.

Pre obhliadku a bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať : Nina Rovňanová, tel. číslo +421 918 641 353 alebo e-mailom na: nina.rovnanova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Posledná rekonštrukcia

2005

Výmera

74 m2

Počet izieb

3

Virtuálna prehliadka

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke