• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 17.04.2023

Predaj polyfunkčnej budovy v Žiline na sídlisku Hájik

Hájik Žilina

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu - novostavbu v Žiline na sídlisku Hájik. Objekt sa nachádza pri hlavnej ceste na frekventovanom mieste. Má 3 podlažia, 2 nadzemné a jedno podzemné, vnútorná podlahová plocha je cca 520 m². Nachádza sa na pozemku o výmere 623 m², so zastavanou plochou 290 m² a 4 parkovacími miestami.

1.PP má výmeru 90 m² a tvorí 1 veľká miestnosť, kotolňa a šatňa so sprchou a WC.

1.NP má výmeru 220 m² a pozostáva z 1 veľkej miestnosti, viacerých menších miestností, dnes využívaných na šatne, sprchy, WC, solárium, sklad.

2.NP má výmeru 200 m² a tvorí ho spolu 7 miestností + 2x WC a spája ich priestranná chodba.

Objekt bol skolaudovaný v roku 2011 a odvtedy prešiel viacerými menšími stavebnými úpravami. Je pripojený na všetky inžinierske siete: elektrika, voda, plyn, kanalizácia aj optický internet. Celý objekt je zateplený a ohrev TÚV je zabezpečený okrem plynového kotla aj solárnymi panelmi umiestnenými na streche objektu so zásobníkom umiestneným v suteréne. Všetky miestnosti v nehnuteľnosti sú zosieťované do lokálnej siete (so serverom), každá miestnosť má tiež alarm, kamerový systém a telefonickú / sieťovú prípojku. Príjazd do objektu je bezproblémový, priamo z hlavnej cesty a v prípade potreby je možné okrem vlastných parkovacích miest využívať aj verejné parkovacie plochy, rovno oproti objektu. Do objektu sa vstupuje cez diaľkovo ovládanú bránu, ktorá sa otvára na diaľku el. vrátnikom. 

Video dostupné na: https://www.instagram.com/reel/CrL2mjhP1I1/

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 904 827 905 alebo e-mailom na: daniel.vago@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Polyfunkčné

Výmera

623 m2

Virtuálna prehliadka

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Jana Smiešková
Jana Smiešková Office manager