• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 24.04.2023

!!!ZNÍŽENÁ CENA!!! Nadštandardný 5-izbový byt priamo v centre Žiliny

Hliny Žilina

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tohto krásneho a veľkorysého 5-izbového bytu, ktorý sa nachádza v samotnom centre Žiliny. Byt bol v roku 2022 kompletne rekonštruovaný a disponuje až 230m2 vnútornej plochy, čo z neho robí jednu z najväčších nehnuteľností v tejto lokalite.

Pri vstupe do bytu sa ocitnete v krásnej a veľkej obývacej hale s jedálenskou časťou, ktorá vás okúzli svojou priestrannosťou a eleganciou. Odtiaľ sa dostanete do modernej a priestrannej kuchyne, kde vám nebudú chýbať žiadne kuchynské vybavenia na prípravu chutných jedál.

Okrem toho v bytovom priestore nájdete dve veľké spálne so šatníkmi, dve kúpeľne, detskú izbu, TV miestnosť a praktickú práčovňu. Jednou z výhod bytu je aj vlastné plynové kúrenie.

Byt je veľmi dobre presvetlený a tichý, takže Vám umožní relaxovať v tichom prostredí priamo v srdci mesta. Jeho umiestnenie v najvyhľadávanejšej lokalite vo vnútrobloku pri Žilinskom Bulvári vám ponúka blízkosť ku kompletnej občianskej vybavenosti, reštauráciám a obchodným centrám Aupark, Mirage.

Mesačné náklady pre 5-člennú rodinu sú približne vo výške 300€/mesiac.

Ak sa Vám táto nehnuteľnosť zdá zaujímavá a chcete vedieť viac alebo by ste sa radi dohodli na obhliadke, neváhajte ma kontaktovať na tel. číslo +421 908 723 100 alebo e-mailom na ivan.jelsovsky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

5 a viac izbový byt

Posledná rekonštrukcia

2022

Výmera

230 m2

Počet izieb

5

Virtuálna prehliadka

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke