• Predaj
  • Videoobhliadka
  • 28.04.2023

Veľký rodinný dom s priestranným pozemok na predaj v blízkosti Žiliny

Stráňavy Stráňavy

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM  predstavuje exkluzívnu ponuku rodinného domu v tichom a príjemnom prostredí obce Stráňavy.

Tento priestranný rodinný dom s celkovou zastavanou plochou približne 130m2 a rozmermi 11mx12m je v skutočne vynikajúcom stave, čo sa odráža nielen vo vonkajšom vzhľade domu, ale aj v starostlivosti o záhradu. Technický stav nehnuteľnosti je tiež výborný.

Rodinný dom je postavený z kvalitných tehál a má dve podlažia. Na vykurovanie slúži hlavne kotol na tuhé palivo, no je tu aj plynový kotol. Dom je tiež dôkladne zateplený, čo prispieva k jeho energetickej úspore. Pred zateplením bola kompletne rekonštruovaná strecha rodinného domu kvalitnou krytinou Astroflex.

Na prízemí sa nachádza veľká pracovňa, priestranná obývacia miestnosť a samostatná kuchyňa s jedálňou. Z chodby sa dá dostať do kúpeľne s WC a do spálne. Prechádzajúc po schodisku na prvé poschodie, nájdeme 4 útulné izby. Na poschodí sa rovnako nachádza kúpeľňa a WC.

Rodinný dom je situovaný na slnečnom pozemku o celkovej výmere 586m2. Okrem toho ponúka aj garáž a malú hospodársku budovu. Existuje možnosť prerobenia domu na dve samostatné bytové jednotky, čo je výhodou pre investora.

Vďaka výbornej lokalite je do mesta Žilina cesta z domu veľmi pohodlná a to iba 10 - 15 minút jazdy do centra mesta.

Ak máte záujem získať viac informácií alebo dohodnúť termín obhliadky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na adresu marek.ondreas@rkdom.sk. Teším sa na Vašu spoluprácu a budem rád, ak vám zodpoviem všetky informácie. Viac fotografií Vám viem dodatočne poslať.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

586 m2

Video obhliadka

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Predaj  rodinný dom Martin - Priekopa
Predaj

390 000€

Predaj rodinný dom Martin - Priekopa

  • Rodinný dom
  • 1323m2
Veľkometrážny RD s veľkým pozemkom.
Predaj

669 000€

Veľkometrážny RD s veľkým pozemkom.

  • Rodinný dom
  • 1114m2
  • 1970