• Predaj
  • 28.04.2023

Predaj 1-izbový byt Martin - Podháj

Podháj Martin

70 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v meste Martin, mestská časť Podháj. 

Tento byt sa nachádza na 3./5 poschodí a prešiel v roku 2019 rekonštrukciou pri ktorej boli zmodernizované jeho interiérové prvky vrátane kúpeľne, elektriky a omietok.

Celková výmera bytu je 30m2 a patrí k nemu aj priestranná pivnica. Navyše k dispozícii je aj zasklená loggia s rozlohou 5m2 smerujúca na západ, ktorá vytvára príjemný priestor na oddych a relax.

Mesačné náklady pre 1 dospelú osobu sú 140€. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Od výťahu, stúpačiek, zateplenej fasády, okien až po balkóny. Pred domom je dostatok parkovacích miest pre obyvateľov bytovky. V tesnej blízkosti bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a rôzne športoviská a ihriská.

Dispozične pozostáva z chodby, z ktorej sa dostanete do kúpeľne spojenej s toaletou. Ďalej Vás čaká kuchyňa so vstupom do obývacej miestnosti, ktorá môže byť použitá aj ako spálňa. 

Ak sa Vám táto nehnuteľnosť zdá zaujímavá a chcete vedieť viac alebo by ste sa radi dohodli na obhliadke, neváhajte ma kontaktovať na tel. číslo +421 908 723 100 alebo e-mailom na ivan.jelsovsky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

1 izbový byt

Posledná rekonštrukcia

2019

Výmera

30 m2

Počet izieb

1

Výpočet hypotéky

%