• Predaj
  • 28.04.2023

Na predaj priestranný 3-izbový byt v centre Martina

Stred Martin

123 600€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 3-izbový byt v centre Martina. Byt s výmerou 71m2 sa nachádza sa na prvom poschodí zatepleného bytového domu. 

Samotný byt je v pôvodnom stave ale s potenciálom a možnosťou jeho rekonštrukcie a prispôsobenia potrebám nového majiteľa.  Sú v ňom vymenené plastové okná, ktoré poskytujú dostatok prirodzeného svetla. Súčasťou bytu je aj balkón s výhľadom na zeleň.

V byte sa nachádzajú tri priestranné izby s dubovými parketami, ktoré sú v originálnom stave, no po ich zrenovovaní môžu byť zdrojom nezameniteľného dizajnu.

Výhodou tohto bytu jeho poloha nakoľko sa nachádza v blízkosti všetkých dôležitých zariadení ako sú obchody, služby, reštaurácie a kaviarne. Ponúka sa tu výborná občianska vybavenosť a možnosti trávenia voľného času.

Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú priestor s potenciálom a možnosťou vlastného návrhu. K bytu samozrejme prislúcha aj pivnica  pre uskladnenie vecí a zariadenia.

Bytový dom prešiel modernizáciou, pričom boli vymenené stúpačky a položená nová strecha a obnovené spoločné priestory. 

Mesačné náklady na bývanie sú približne 160 €/mesiac, čo zahŕňa energie a správu bytového domu.

Ak sa Vám táto nehnuteľnosť zdá zaujímavá a chcete vedieť viac alebo by ste sa radi dohodli na obhliadke, neváhajte ma kontaktovať na tel. číslo +421 908 723 100 alebo e-mailom na ivan.jelsovsky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

71 m2

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe
Predaj

Info v RK

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe

  • 4 izbový byt
  • 128m2
  • 2022
Rezervované - útulný 3 izbový byt
Predaj
Na predaj 1-izbový byt s dvomi loggiami na Vlčincoch
Predaj