• Prenájom
  • 11.05.2023

Moderný, zariadený byt v centre s parkovaním.

Bratislava Bratislava-Staré Mesto

1 000€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Dáme do prenájmu 3-izbový moderný byt v novostavbe STEIN v centre mesta. Lokalita je výborne dostupná a perfektne občiansky vybavená, zároveň je však aj tichá a pokojná. Nehnuteľnosť sa nachádza na 6. poschodí z 7, ešte nebola nikým obývaná a prenajíma sa zariadená.

Výborne presvetlená obývačka je otočená do tichej a zelenej Blumentálskej ulice. Je spojená s modernou a elegantnou kuchyňou, ktorá obsahuje vstavané spotrebiče - chladničku s mrazničkou, sklokeramickú varnú dosku, elektrickú rúru a umývačku riadu.

Dve samostatné izby sú orientované na SZ do tichého súkromného vnútrobloku a poskytujú pohľady na Slavín a Kamzík. Hlavná spálňa je vybavená vstavanou skriňou a má prístup na balkón. Na všetkých oknách sú nainštalované vonkajšie vstavané žalúzie na elektrické ovládanie.

V byte je samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa s vaňou a práčkou. V hale je priestranná vstavaná skriňa. Celková výmera bytu je 79 m2, z toho balkón predstavuje 4 m2. K bytu patrí aj 1 parkovacie miesto v suteréne domu a tiež veľká pivničná kobka.

Cena: 1000 €  + 200 € záloha za energie + prípadne garáž 100 €

 

We will rent a 3-room modern apartment in a new building STEIN in the city center. The location is perfectly accessible and has all the amenities in walking distance. At the same time it is quiet and peaceful. The property is located on the 6th floor out of 7.   The nicely lit living room faces the quiet and green Blumentál Street.

The living area contains also a modern and elegant kitchen that includes built-in appliances - fridge / freezer, ceramic hob, electric oven and dishwasher. Two separate rooms are facing the NW into a quiet private backyard and provide views of Slavín and Kamzík. The master bedroom features a built-in wardrobe and access to the balcony. All windows are equipped with external built-in electric blinds.  


The apartment has a separate toilet with sink, bathroom with tub and washing machine. There is a spacious built-in wardrobe in the hall. The total area of the apartment is 79 m2, the balcony is 4 m2. The apartment includes 1 parking space in the basement, and a large cellar.


The flat is currently furnished with a complete kitchen, washing machine and two large built-in wardrobes, additional furnishings can be arranged if demanded.


Rent is 1000 EUR per month and 200 EUR for additional charges  + 100 EUR for garage - optional

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

79 m2

Počet izieb

3

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke