• Prenájom
  • 12.05.2023

rkDOM | Prenájom výrobno-skladového priestoru v bližšom centre Žiliny

Staré mesto Žilina

4€/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Dom ponúka na prenájom výnimočný skladový priestor v bližšom centre Žiliny. Tento čiastočne zrekonštruovaný sklad s výmerou 990 m² sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží a ponúka ideálne podmienky pre skladovanie rôzneho druhu tovaru.

Skladový priestor pozostáva z hlavnej skladovej haly a dvoch samostatných miestností, ktoré môžu byť využité ako šatne a denná miestnosť pre zamestnancov. Prístup do skladu je zabezpečený nákladným výťahom s nosnosťou 5 ton a samostatným schodiskom, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu s materiálmi a tovarom.

Priestor je vybavený plastovými oknami, ktoré zabezpečujú dostatok prirodzeného svetla a ventiláciu, a priemyselnou podlahou, ktorá je odolná a praktická pre rôzne druhy činností. Svetlá výška skladu je 4 metre, čo poskytuje dostatok miesta na uskladnenie aj väčších predmetov.

Parkovanie je zabezpečené zdarma pre 5 osobných automobilov, pričom je možné dohodnúť s vlastníkom rozšírenie parkovacích miest podľa potreby nájomcu. Tento skladový priestor má zavedené všetky potrebné inžinierske siete: elektrinu, plyn a vodu, pričom každá z nich je vybavená samostatnými meračmi pre presnú evidenciu spotreby.

Cena mesačného nájmu je 4 EUR + DPH + energie, pričom cena služieb súvisiacich s údržbou a 24/7 strážnou službou je 0,5 EUR za meter štvorcový. Tento skladový priestor predstavuje ideálnu príležitosť pre spoločnosti hľadajúce praktické a bezpečné skladovacie riešenie v blízkosti centra mesta Žilina.

Pre bližšie informácie alebo dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte makléra Karola Klacka na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo e-mailom na karol.klacko@rkdom.sk.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Sklady

Výmera

990 m2

Počet izieb

3

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

rkDOM | Na predaj veľký 8-izbový dom vhodný ako sídlo firmy
Predaj
rkDOM | Prenájom skladových priestorov
Prenájom

4.50€/m2/mesiac

rkDOM | Prenájom skladových priestorov

  • Sklady
  • 832m2