• Prenájom
  • 16.05.2023

rkDOM | Prenájom obchodného priestoru v centre obce Stráňavy

Stráňavy

600€/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám na prenájom exkluzívny obchodný priestor s rozlohou 532 m2, nachádzajúci sa na prízemí budovy v srdci obce Stráňavy. Tento presklený obchodný priestor s veľkými výkladmi je ideálny pre prevádzkovanie pohostinstva, reštaurácie, maloobchodnej predajne, telocvične, alebo ako sídlo obchodnej či výrobnej spoločnosti.

Pri vstupe vás privíta zádverie, ktoré vedie do priestrannej chodby so sociálnymi zariadeniami. Z chodby sa dostanete do veľkej miestnosti, ktorá je prepojená dverami do menšej samostatnej miestnosti. Tento usporiadanie umožňuje flexibilné využitie priestoru podľa vašich potrieb.

V zázemí sa nachádza dlhá chodba s viacerými samostatnými skladmi a kuchyňou, ktorá je vybavená všetkým potrebným pre pohodlné fungovanie. Súčasťou priestorov je aj nákladný výťah s nosnosťou 350 kg, ktorý slúži na zásobovanie priamo z prednej časti budovy, čo zaručuje jednoduchú a efektívnu logistiku.

Priestor je vybavený kompletnými inžinierskymi sieťami, vrátane plynu, elektriny a vody. Pre pohodlné vykurovanie hlavnej miestnosti je k dispozícii krb, ktorý nielenže zabezpečí príjemnú atmosféru, ale aj efektívne vykúri priestor počas chladnejších mesiacov.

K prenajímanému priestoru patrí aj vonkajšia plocha pri vstupe, ktorá môže byť využitá ako terasa s posedením. Táto výhoda je ideálna pre prevádzky, ktoré chcú ponúkať svojim zákazníkom príjemné vonkajšie prostredie na relaxáciu.

Cena mesačného nájmu je 600 EUR + energie + DPH, pričom podmienkou je zloženie 2-mesačného depozitu.

Ak máte záujem o bližšie informácie alebo si chcete dohodnúť obhliadku, neváhajte kontaktovať nášho realitného makléra Karola Klacka na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese karol.klacko@rkdom.sk. Tento priestor predstavuje skvelú príležitosť pre rozvoj vášho podnikania v atraktívnej lokalite. Nezmeškajte túto jedinečnú ponuku a dohodnite si obhliadku ešte dnes!

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Obchodné priestory

Výmera

532 m2

Počet izieb

7

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke