• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 26.05.2023

Exkluzívna ponuka! 5-izbový rodinný dom, Solinky-Juh!

Žilina Žilina

449 000€

Popis nehnuteľnosti

Vítame vás v prestížnej lokalite Solinky-Juh, kde vám predstavujeme tento nádherný 5-izbový rodinný dom, ktorý kombinuje pokoj, súkromie a výnimočné pohodlie. Ak hľadáte vysoký štandard bývania s všetkými potrebnými službami priamo na dosah, tak ste na správnom mieste.

Tento útulný rodinný dom kolaudovaný v roku 2004 bol podrobený rozsiahlej rekonštrukcii v roku 2013. Rekonštrukcia zahŕňala rozšírenie garáže, prístavbu dvoch spální a úplné vymenenie kuchynskej linky vrátane spotrebičov. Interiér domu je plný svetla a tepla, s krbom v obývacej izbe, ktorý vytvára prirodzené teplo a útulnú atmosféru.

Prízemie ponúka širokú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou, jedálňou a priamym výstupom na terasu. Prízemie je doplnené toaletou a praktickou špajzou pod schodiskom. Poschodie je zasadené do tichej zóny s tromi spálňami, prechodnou pracovňou, kúpeľňou s vanou a sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Balkón dostupný zo spálne a pracovne, ponúka miesto na oddych pod slnkom.

Nemusíte sa obávať parkovania, pretože k dispozícii máte garáž, kryté parkovacie miesta vo dvore, dva parkovacie miesta pred domom a ďalšie vonkajšie parkovacie miesto pred garážou.

Nenechajte si ujsť príležitosť relaxovať v nenáročnej záhrade na pozemku o rozlohe 503 m2. Altánok je ideálnym miestom na grilovanie s priateľmi a rodinou, zatiaľ čo priestranný záhradný domček ponúka dostatok miesta na uskladnenie náradia.

Solinky-Juh je miestom, kde sa môžete tešiť na súkromie a pokoj, pričom máte rýchlu dostupnosť do centra mesta, na diaľnicu a všetky potrebné služby v pešej dostupnosti. Zastávka MHD, škôlky, školy a obchody sú len na skok.

Tento dom využíva najnovšie technológie vrátane plynového kondenzačného kotla pre vykurovanie, plynového zásobníka na ohrev vody a je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu. Drevené euro-okná a strešné okná VELUX pridávajú na hodnote a luxuse tohto domu.

Za cenu 468 000 EUR, môže byť tento priestranný dom váš. Neváhajte a kontaktujte nás pre obhliadku. Môžete nás kontaktovať na telefónne číslo 0902 537 222 alebo e-mailom na: jakub.rybansky@rkdom.sk. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Posledná rekonštrukcia

2013

Výmera

503 m2

Počet izieb

5

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Predaj  rodinný dom Martin - Priekopa
Predaj

390 000€

Predaj rodinný dom Martin - Priekopa

  • Rodinný dom
  • 1323m2
5 izbový luxusný dom s bazénom v kľudnej časti Bratislavy
Predaj
Rozostavaný rodinný dom blízko Žiliny
Predaj

149 990€

Rozostavaný rodinný dom blízko Žiliny

  • Rodinný dom
  • 641m2
Pripravujeme na predaj 4-izbový bungalov v Miloslavove
Predaj

350 000€

Pripravujeme na predaj 4-izbový bungalov v Miloslavove

  • Rodinný dom
  • 629m2
  • 2023