• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • Videoobhliadka
  • 06.06.2023

Na predaj moderný 3-izbový byt na Vlčincoch

Vlčince Žilina

285 900€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM  ponúka na predaj moderne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Vlčince v meste Žilina. Tento byt sa nachádza na 7. poschodí a ponúka vám výborný štandard a pohodlie.

Byt má celkovú rozlohu 73m2 a nachádza sa v blízkosti detských ihrísk a parkov. V okolí nájdete aj kompletnú občiansku vybavenosť, ako sú školy, škôlky a obchody. K bytu tiež patrí aj pivnica, čo je veľkou výhodou pre úložný priestor.

Bytový komplex je nový a poskytuje moderné spoločné priestory a tichý výťah. Interiér bytu je moderne a funkčne usporiadaný, ešte nikdy nebol obývaný a je vo veľmi dobrom stave. Jeho zariadenie je vkusné a kvalitné, čo vám poskytne pocit moderného bývania.

Pred bytovým domom je dostatok parkovacích miest a tiež je k dispozícii možnosť využívať podzemné parkovanie pre obyvateľov domu. Dispozícia bytu pozostáva z chodby, v ktorej sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa. Z chodby sa vstupuje do obývacej miestnosti, ktorá je spojená s kuchyňou, a tiež do detskej izby alebo spálne.

Ak máte záujem o tento byt alebo potrebujete ďalšie informácie alebo dohodnúť termín obhliadky, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle +421 948 180 616 alebo e-mailom na adrese marek.ondreas@rkdom.sk. Som pripravený vám pomôcť a poskytnúť ďalšie detaily o tejto nehnuteľnosti.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

73 m2

Video obhliadka

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe
Predaj

Info v RK

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe

  • 4 izbový byt
  • 128m2
  • 2022
Rezervované - útulný 3 izbový byt
Predaj
Exkluzívny 3 izbový byt v Bešeňovej
Predaj