• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 19.06.2023

rkDOM | Novostavba 4 - Izbového Rodinného Domu Žilina - Turie

Turie Žilina

189 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu v obci Turie, len 10 km od Žiliny. Tieto rodinné domy sa nachádzajú na slnečnom pozemku, orientovanom na juh, v tichom prostredí.

Každý z týchto dvojpodlažných domov s úžitkovou plochou 115 m2 je vyhotovený z vysoko kvalitných materiálov, s dôrazom na hydroizoláciu a tepelnú izoláciu, čo zaručuje energetickú triedu A0. Prvé podlažie zahŕňa predsieň, technickú miestnosť, WC, kuchyňu so špajzou a jedálenskú časť s obývacou izbou, z ktorej sa dostanete na terasu. Druhé podlažie pozostáva z troch samostatných spální, kúpeľne so sprchovacím kútom a vaňou, dvojitým umývadlom a WC.

Tieto rodinné domy sú plne napojené na elektrinu, verejný vodovod, kanalizáciu a optický internet. Okrem toho je možné pripojiť aj káblovú televíziu od Telekomu. Vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečené moderným tepelným čerpadlom Samsung s wi-fi ovládaním a 5-ročnou zárukou. Podlahové kúrenie od značky REHAU s reguláciou teploty sa nachádza v každej miestnosti. 

Tieto rodinné domy disponujú aj  rekuperačnými jednotkami v izbách a obývacej izbe, čo prispieva k čistému a zdravému vzduchu vo vnútri domu.

Súčasťou týchto moderných domov sú aj kvalitné plastové okná od výrobcu zn. VEKA Prismatic s nízkoenergetickým 6-komorovým rámom a termoizolačným trojsklom. Vchodové dvere sú hliníkové. Elektroinštalácia zahŕňa zabudované káblové rozvody televízie a internetu do každej izby, predprípravu na vonkajšie elektrické tiene a fotovoltický systém. Káblové rozvody pre kamerový a zabezpečovací systém sú tiež súčasťou ceny.

Rodinné domy sa predávajú v aktuálnom stave hrubej stavby s oknami a rozvodmi elektriny, kúrenia a vody.

Ceny týchto domov v tomto stave sú 189.000,- (RD 01) a 194.000,- (RD 02). 

V prípade záujmu o domy v stave holodom, vrátane sadrových omietok, cementových podlahových poterov, funkčnej elektroinštalácie s revíziami a spusteného podlahového kúrenia, sú ceny 249.000,- (RD 01) a 254.000,- (RD 02).

Tieto rodinné domy sú aktuálne dokončené v štádiu hrubej stavby s oknami a rozvodmi, ale zatiaľ bez prípojok. Kúpou týchto domov získate aj hrubé terénne úpravy pozemku, oplotenie, vonkajšie parkovacie státia pre osobné autá a prístupovú komunikáciu. Domy budú v rámci ceny za holodom odovzdané skolaudované.

Táto jedinečná ponuka vás určite zaujme. Nezmeškajte príležitosť vidieť túto modernú novostavbu len 10 km od Žiliny. Pre obhliadku a bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 918 641 353 alebo e-mailom na: nina.rovnanova@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

364 m2

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

rkDOM | Pripravujeme na predaj 4-izbový bungalov v Miloslavove
Predaj
rkDOM | REZERVOVANÉ! Na predaj RODINNÝ DOM Rosina
Predaj
rkDOM | NA PREDAJ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM MARTIN - PRIEKOPA
Predaj