• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 20.06.2023

Nadštandartná chata na Martinských holiach

Trávniky Bratislava-Ružinov

535 000€

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária DOM ponúka na predaj priestrannú 3. podlažnú novostavbu chaty v srdci ,,Martiniek".

Chata sa nachádza na pozemku s miernym svahom a je napojená na mestský vodovod, kanalizáciu, elektrinu a optický internet. V celom objekte je kúrenie elektrické podlahové, a to s možnosťou ovládania cez mobilnú aplikáciu.

Dispozičné riešenie chaty: 

V 1. nadzemnom podlaží nájdete svetlú obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou a jedálňou, kde atmosféru dotvára 5kW krb. Samozrejmosťou je tiež kúpelňa s WC a praktická práčovňa. Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri samostatné izby, šatník, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

Príjemný relax a odych zabezpečí wellnes zóna, ktorá sa nachádza na  prízemí.  Ponúka vírivku, fínsku saunu, ďalšiu kúpeľňu so sprchovým kútom a WC. Taktiež je k dispozícii garáž, lyžiareň a sklad. 

Ďalšou výhodou je štýlová oceľová terasa, ktorá poskytuje dokonalý priestor na relaxáciu a vychutnanie si krásy okolitej prírody. Táto chata nie je len útočiskom, ale aj výhodnou investíciou do budúcnosti. Zažite túto jedinečnú príležitosť a objavte krásu života v harmónii s prírodou.

 

Nehnutelnosť bola postavená v roku 2022 a disponuje vynikajúcim konštrukčným riešením:

 v 1. PP z vodostavebného betónu a dalšie 2. poschodia z pálenej tehly 300mm. Zateplenie obvodových múrov šedým Styrodurom 200mm a strecha minerálnou vlnou 400mm. Okná sú hliníkové. Strešná plechová krytina od firmy Blachotrapez.

Nízke mesačné náklady na prevádzku 150 EUR.

K dispozícii je aj 3D obhliadka u nás na webe!

Ak sa Vám táto nehnuteľnosť páči a chcete vedieť viac alebo by ste sa radi dohodli na obhliadke, neváhajte ma kontaktovať: Ivan Jelšovský,  tel. číslo +421 908 723 100 alebo e-mailom na ivan.jelsovsky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Chata

Výmera

818 m2

Počet izieb

4

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke

Nadštandardná chata na Martinských holiach
Predaj

535 000€

Nadštandardná chata na Martinských holiach

  • Chata
  • 818m2
  • 2022
Na predaj novostavba 4 - izbového  bungalovu v Dunajove
Predaj

196 000€

Na predaj novostavba 4 - izbového bungalovu v Dunajove

  • Rodinný dom
  • 135m2
  • 2023