• Predaj
  • 27.06.2023

rkDOM | Predaj 1-izbového bytu na Vlčincoch

Vlčince Žilina

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj útulný, jednoizbový byt na Vlčincoch, situovaný na Tulskej ulici. Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží bytového domu bez výťahu. Rozloha bytu je 38 m2, a k tomu pripadajú dve loggie o celkovej výmere 6,5 m2.

Orientácia bytu je na juhozápad, čo zabezpečuje dostatok slnečného svetla počas dňa. Byt je v pôvodnom, udržiavanom stave, poskytujúc vám príležitosť vytvoriť si vlastný priestor podľa vlastných predstáv a potrieb.

Byt pozostáva z vstupnej chodby, nepriechodnej izby a kuchyne. Kúpeľňa a WC sú samostatné, čo umožňuje súkromie a pohodlie. Súčasťou bytu je aj priestranná pivnica o výmere 4 m2, ideálna na skladovanie.

V rámci bytového domu boli rekonštruované stúpačky, a samotný byt je vybavený novými plastovými oknami s izolačným dvojsklom, čo zabezpečuje tepelnú pohodu a úsporu energie.

Lokalita ponúka vynikajúcu občiansku vybavenosť, vrátane pripravovanej športovej zóny pre aktívne trávenie voľného času. V tesnej blízkosti bytového domu nájdete detské ihriská a zeleň, ktorá poskytuje príjemné prostredie pre prechádzky s domácimi miláčikmi.

Cena: info v RK

Tento byt je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú komfortný, slnečný byt v príjemnej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Neváhajte a kontaktujte makléra Karol Klacko pre ďalšie informácie alebo obhliadku na 0904 163 825 alebo karol.klacko@rkdom.sk

 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

1 izbový byt

Výmera

42 m2

Počet izieb

2

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke