• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 03.07.2023

Nadštandardný 1izbový byt v Novostavbe KAMENCE na predaj

Kysucké Nové Mesto

105 500€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj očarujúci a nový 1-izbový byt v novostavbe Kamence v Kysuckom Novom Meste. Byt je situovaný v novej mestskej štvrti, ktorá je výborne vybavená občianskou infraštruktúrou vrátane obchodov ako Tesco, KIK, DM drogéria a Teddy.

Tento byt s celkovou výmerou 35m2 sa nachádza na tretom poschodí zo šiestich a je obohatený o veľký balkón, ktorý poskytuje nádherný výhľad. K bytu prislúcha aj kobka na prízemí, čo je ďalšou pridanou hodnotou.

Interiér bytu je premyslene navrhnutý so zameraním na funkčnosť a štýl. Pri vstupe do bytu nájdete vstupnú chodbu vybavenú vstavanými skriňami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom a toaletou.

V obývacej izbe sa nachádza skrinka pod televízor, Smart TV SAMSUNG, konferenčný stolík a rozkladaciu pohovku, ktorá zabezpečuje pohodlné spanie.

Elegantná kuchyňa, vyrobená na mieru, je vybavená vstavanými spotrebičmi značky Bosch vrátane umývačky riadu, indukčnej varnej dosky, chladničky s funkciou no frost, elektrickej rúry kombinovanej s mikrovlnnou rúrou a digestora. Súčasťou kuchyne je aj jedálenský stôl a stoličky.

Byt je tiež vybavený elektrickým vrátnikom pre ovládanie vstupu. Je na predaj kompletné zariadený a je okamžite k dispozícii. Nízke mesačné náklady do 100€ sú ďalším bonusom.

Cena bytu je 105 500€  s možnosťou zakúpenia si  parkovacieho miesta v cene 8000€.

 Nezmeškajte túto jedinečnú investičnú príležitosť!

Ak máte záujem o obhliadku alebo potrebujete viac informácií, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0917 324771 alebo e-mailom na zuzana.chovanakova@rkdom.sk.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

1 izbový byt

Výmera

35 m2

Počet izieb

1

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%