• Predaj
  • 06.07.2023

rkDOM | Útulná garsónka na sídlisku Vlčince 2, Žilina

Vlčince Žilina

73 000€

Popis nehnuteľnosti

Na predaj ponúkame útulnú garsónku o výmere 20 m2 na 4. poschodí panelového domu na sídlisku Vlčince 2 v Žiline. Dom je vybavený výťahom pre pohodlný prístup.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, vďaka čomu ponúka nové plastové okno, modernú kuchynskú linku, praktickú vstavanú skriňu a kvalitné murované jadro. K bytu prináleží dvojplatnička, chladnička a práčka, čo umožňuje bezproblémový život od prvého dňa.

I keď balkón nie je súčasťou tohto bytu, nájdete tu mnoho príležitostí na oddych a relax vo vnútri aj v okolí. Bytový dom samotný nedávno prešiel rekonštrukciou, čo zaručuje dlhodobý komfort a menej starostí pre budúceho majiteľa.

Mesačné náklady na 1 osobu sú iba 69 € plus elektrika, čo byt činí dostupným pre široké spektrum záujemcov.

Poloha bytu na sídlisku Vlčince 2 je vynikajúca, nakoľko sa tu nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane obchodov, služieb a vynikajúcej dostupnosti mestskej hromadnej dopravy.

Táto garsónka je perfektným východiskom pre každého, kto hľadá komfortné bývanie v meste Žilina. Neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr pre obhliadku : Jakub Rybanský, tel. číslo 0902 537 222 alebo e-mailom na: jakub.rybansky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Garsónka

Výmera

20 m2

Počet izieb

1

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke