• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 10.07.2023

REZERVOVANÉ- Predaj 3 izbového bytu v blízkosti obchodného centra VIVO

Nové Mesto Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám skvelú investičnú príležitosť! Tento 3-izbový byt na Riazanskej ulici s rozlohou 76m2 a 3m2 balkónom je ideálny nielen pre vlastné bývanie, ale aj ako dlhodobá investícia na prenájom. Jeho výborná lokalita je v pešej dostupnosti od nákupného centra VIVO, čo zaručuje pohodlný a komfortný život pre jeho obyvateľov.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, je kúpou voľný,  zariadenie ostáva takže nový majiteľ nemusí mať ďalšie výdavky. Nájdete v ňom krásne drevené parkety a plastové okná doplnené hliníkovými žalúziami. Obývačka disponuje veľkým oknom, ktoré zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla a vytvára príjemnú atmosféru.

Bývalá loggia je skvelým priestorom, ktorý môžete využiť napríklad ako jedáleň alebo pracovňu. Ďalšou výhodou tohto bytu je prítomnosť komory v kuchyni, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru a taktiež veľkej 7m2 pivnice.

Byt sa nachádza na druhom poschodí z troch, a na každom poschodí sa nachádzajú iba dva byty. Táto skutočnosť prispieva k veľkému súkromiu a pohodlnému bývaniu.

Ak hľadáte byt, ktorý ponúka nielen kvalitné bývanie, ale aj potenciál na investíciu do dlhodobého prenájmu, tento byt je ideálnou voľbou. Nezmeškajte túto príležitosť a kontaktujte nás čo najskôr, aby sme Vám poskytli ďalšie informácie a zabezpečili prehliadku tohto skvelého bytu s výhľadom na Kamzík.

V prípade záujmu o viac informácií alebo dohodnutia termínu obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel. č.  0949 174 212  alebo e-mailom: jana.sillova@rkdom.sk


 

 

 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

3 izbový byt

Výmera

79 m2

Počet izieb

3

Virtuálna prehliadka

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke