• Predaj
  • 25.07.2023

Štvorizbový byt s obrovskou terasou na predaj v krásnej lokalite Hôrky

Hôrky

359 000€

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 4-izbový byt, situovaný v nadčasovom a komornom projekte HOME Krásne Hôrky. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží a je len jedným z 8 bytov v tejto 3-podlažnej budove, čo zaručuje súkromie a domáce prostredie.

Byt s celkovou výmerou 116,8 m2 Vás očarí svojou veľkou terasou o rozlohe 59,61 m2, z ktorej sa vám naskytne nádherný panoramatický výhľad na okolie. K bytu prislúcha aj pivničná kobka s výmerou 2,73 m2, ktorá poskytne dostatočný priestor pre vaše potreby.

Lokalita Hôrky je ako stvorená pre tých, ktorí túžia po pokoji a tichu, avšak nechcú sa vzdať mestského života. Ako? Je len na skok (10 minút jazdy autom) od centra Žiliny. Okrem príjemného a bezproblémového parkovania sa môžete tešiť na úchvatný pocit prírody všade okolo Vás.

Všetky byty v projekte Krásne Hôrky sú postavené v najvyšších štandardoch kvality. Bezpečnostné, protipožiarne dvere a inteligentná domácnosť NIKO home control sú len niektoré z nich. Ďalej sa môžete tešiť na optický internet, videovrátnika, veľkoformátové hliníkové okná a HS portál s izolačným trojsklom, exterierové žalúzie a dokonca aj na inteligentné stmievateľné sklá v kúpeľni.

Interiér bytu je dokonale premyslený - terasa je vybavená veľkoformátovou gresovou dlažbou, steny a stropy sú dvakrát namaľované v bielom pre čistý a elegantný vzhľad. Kúpeľňa je zariadená veľkoformátovými obkladmi a dlažbami, luxusnou vaňou, WC misou s slowclose systémom a sprchovým kútom z tvrdeného bezpečnostného skla. Súčasťou je aj šikovný organizér v skrinke pod umývadlom.

Projekt Krásne Hôrky je doplnený o vlastné parkovacie státie a pre tých, ktorí majú radi svoje vozidlá pod kľúčom, je možnosť dokúpenia samostatnej garáže o rozlohe 20 až 30 m2.

Okrem toho ponúka projekt spoločnú kočikáreň, hobby miestnosti na každom medziposchodí a úložný priestor na bicykle a kočíky. Súčasťou areálu sú aj podzemné smetné nádoby, ktoré dodávajú komplexu čistý a estetický vzhľad.

Cena bytu v prevedení štandard: 359.000€

Tento byt v projekte Krásne Hôrky je skutočným snom, ktorý si zaslúži stať sa Vašim novým domovom. Kontaktujte nás a tešíme sa na Vašu návštevu.

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

4 izbový byt

Výmera

117 m2

Pôdorys

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke