• Predaj
  • Virtuálna prehliadka
  • 05.09.2023

rkDOM | Novostavba rodinného domu v srdci Bitarovej

Bitarová Bitarová

185 000€

Popis nehnuteľnosti

Na predaj ponúkame zaujímavú novostavbu bungalovu v prestížnom katastrálnom území Bitarovej v Žiline. Táto exkluzívna nehnuteľnosť prichádza so štedrou záhradou na pozemku o výmere 574 m2 a je aktuálne vo fáze uzatvorenej hrubej stavby.

Tento jednopodlažný bungalov vám ponúka vynikajúci priestor pre vašu kreativitu. Môžete si ho dokončiť a zariadiť podľa vlastných predstáv a vytvoriť si tak skutočný domov snov.

Dom sa nachádza v srdci obce Bitarová, ktorá sa môže pochváliť vynikajúcou infraštruktúrou a občianskou vybavenosťou. Tento dom je spojený s všetkými potrebnými inžinierskymi sieťami, vrátane elektriny, obecnej vody, zatiaľ čo odpad je riešený pomocou žumpy. Bungalov je vybavený infračerveným podlahovým vykurovaním pre váš komfort počas chladných mesiacov.

Dispozične je dom navrhnutý pre maximálny komfort a funkčnosť s vstupnou chodbou, kuchyňou spojenou s obývačkou a jedálňou, troma samostatnými miestnosťami, WC, kúpeľňou a technickou miestnosťou. S celkovou obytnou plochou 110 m2 poskytuje dostatok priestoru pre každého člena rodiny.

Toto je skutočne výnimočná príležitosť pre tých, ktorí hľadajú príjemný, pohodlný a súčasne moderný domov. Neváhajte dlho, pretože táto príležitosť nebude dlho k dispozícii.

Neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr pre obhliadku : Jakub Rybanský, tel. číslo 0902 537 222 alebo e-mailom na: jakub.rybansky@rkdom.sk

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

110 m2

Počet izieb

4

Virtuálna prehliadka

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke