• Predaj
  • 26.09.2023

rkDOM | Pripravujeme na predaj 4-izbový bungalov v Miloslavove

Miloslavov

350 000€

Popis nehnuteľnosti

Pripravujeme na predaj 4-izbový bungalov, ideálny pre tých, ktorí túžia po pokojnom a komfortnom bývaní, a zároveň si chcú užívať blízkosť metropoly. Tento bungalov sa nachádza v tichej lokalite v Miloslavove, iba 6 km od Bratislavy, čo znamená, že máte všetky výhody mesta na dosah ruky.

Úžitková plocha tohto domu činí 117 m2 a je obklopená veľkým pozemkom o výmere 629 m2, ktorý ponúka dostatok priestoru pre Vaše aktivity a zábavu. Pozemok je oplotený a disponuje 3 parkovacími miestami priamo na pozemku, čím zabezpečuje bezpečné parkovanie pre Vaše vozidlá.

 Po vstupe cez hliníkové vstupné dvere sa ocitnete v útulnej chodbe s dostatkom úložného priestoru. K dispozícii sú 2 priestranné kúpeľne s toaletami, čo je výhodné pre veľkú rodinu. Okrem toho nájdete aj technickú miestnosť a samostatný šatník.

Denná časť domu je presne taká, akú si predstavujete. Priestranná obývačka s krbom je prepojená s modernou kuchyňou, ktorá má aj špajzu pre Vaše potreby. Z obývačky môžete vyjsť na veľkú terasu, kde si budete môcť vychutnávať slnečné dni a relaxovať. Okrem toho sa v dome nachádza 1 veľká spálňa a 2 ďalšie izby s priestorom na vstavané šatníky a východom na terasu, čo umožní prístup do záhrady z viacerých miestností.

Tento bungalov je pripravený na Váš budúci komfort s predprípravou na klimatizáciu v každej izbe a možnosťou inštalácie fotovoltaických panelov, čo Vám môže pomôcť šetriť na energiách. Okrem toho je tu aj predpríprava na betónový bazén, ktorý môže slúžiť ako miesto relaxu a zábavy pre Vás a Vašich blízkych.

 Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a kontaktujte nás na tel.č. 0949 174 212 alebo e-mailom jana.sillova@rkdom.sk aby sme Vám mohli predstaviť túto úžasnú nehnuteľnosť osobne.

Fotografia ilustračná

 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

Rodinný dom

Výmera

629 m2

Počet izieb

4

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke