• Predaj
  • 28.09.2023

rkDOM | PREDAJ 1-izbového bytu vo Vrakuni na Píniovej ulici

Medzi jarkami Bratislava - Vrakuňa

115 000€

Popis nehnuteľnosti

Máme pre Vás skvelú príležitosť - priestranný 1-izbový byt na predaj vo Vrakuni na Píniovej ulici. Tento útulný byt s výmerou 40 m2 sa nachádza na treťom poschodí zo štyroch bez výťahu v tehlovom bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v roku 2006. To znamená moderný komfort v spojení s nízkymi mesačnými nákladmi, iba 80 €/mesiac.

Jeho dispozícia je dobre premyslená a poskytuje Vám všetok potrebný komfort. Pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej izby, samostatnej kuchyne a kúpeľne s toaletou. 

Jedným z veľkých bonusov tohto bytu je klimatizácia, ktorá Vám umožní udržiavať príjemnú teplotu počas horúcich letných dní. 

Okolie, v ktorom sa byt nachádza, je plné zelene a ponúka množstvo možností pre oddych a aktivity na čerstvom vzduchu. V tesnej blízkosti nájdete Vrakunský lesopark, hrádzu a malý Dunaj, čo znamená, že budete mať prístup k prírode a krásnym prechádzkam prakticky hneď za dverami.

Tento byt je ideálny pre jednotlivcov alebo mladé páry, ktorí hľadajú útulné a dobre situované bývanie. Nezmeškajte túto príležitosť a kontaktujte nás na tel.č. 0949 174 212 alebo e-mailom na jana.sillova@rkdom.sk

 

 


 

Informácie o ponuke

Typ nehnuteľnosti

1 izbový byt

Výmera

40 m2

Počet izieb

1

Výpočet hypotéky

%

Podobné nehnuteľnosti v našej ponuke